Close

Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 97
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malasana Zobacz posta
    Ostatnio nie siedzę w temacie, ale z tego ci piszesz to się poprawiło na rynku.zakładam ze masz na myśli 50 za rok
    Tak za rok, można nawet taniej w mniej znanych firmach. Zawsze można przepłacić i kupić serwer za przeszło 300 zł w Home lub Nazwa.pl, tylko że pod zdjęcia/małe portfolio to nie ma sensu.

  2. #32
    m3
    Gość

    Domyślnie

    Zamiast imageshack'a można używać flickr'a.
    Całkiem przyjemny serwis moim zdaniem. 300mb zdjęcia i dwa filmy miesięcznie powinny starczać.

  3. #33

    Domyślnie

    Można tez użyć 4shared czy minusa.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  4. #34

    Domyślnie

    Flickr ma jeszcze bardziej restrykcyjne ograniczenia darmowych kont. Na przykład widać wyłącznie ostatnio upoladowane 200 obrazków; jak się upoladuje 10 następnych, to 10 najstarszych staje się niewidoczna. Nie znikają, ale stają się niedostępne, do moementu wykupienia konta płatnego.

    Imageshack ma lepsze warunki przechowywania plików, choć jest brzydszy w działaniu.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  5. #35

    Domyślnie

    Flickr jak dla mnie jest koszmarnie niewygodny w obsłudze dla oglądających, Picassa jest znacznie wygodniejsza.
    I'm one of those bad things that happen to good people

  6. #36
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Czy ja dobrze rozumuje? Mam 700 zdjęć niektóre stare zdjęcia które są umieszczone na forum Tatry.prv opisujące wycieczki górskie. Jeśli nie wykupię abonamentu to ciach utną mi 200 zdjęć i lipa posty staną się bezsensowne. Gdybym znowu chciał zdjęcia umieścić na swoim serwerze (ale nie mam zielonego pojęcia jak je podlinkować na forum) to muszę je mieć fizycznie ale niestety ich nie mam. Nawet gdybym miał to musiałbym modyfikować posty ale i tak nie będę mógł tego zrobić. Czyli muszę zapłacić abonament do imageshack. A nowe zdjęcia umieszczać na swoim serwerze.

  7. #37

    Domyślnie

    A czy istnieje jakis user friendly uploader? Taki jak ma imageshack tylko zeby dalo sie nim wrzucac na swoj wlasny serwer.

    Przez user friendly mam na mysli prosty, bez wodotryskow i koniecznosci recznego laczenia sie z ftp i ktory pojawilby sie w menu kontekstowym.
    Pursue happiness with diligence

  8. #38

    Domyślnie

    Dla mnei idealnym wręcz friendly jest Total Commander. Czegoś jeszcze bardziej friendly sobie nie wyobrażam, ale fakt faktem - że to juz jest inny program, a nie wewnątrz FF.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2pompony Zobacz posta
    Dla mnei idealnym wręcz friendly jest Total Commander. Czegoś jeszcze bardziej friendly sobie nie wyobrażam, ale fakt faktem - że to juz jest inny program, a nie wewnątrz FF.
    Do tego dochodzą ogromne możliwości synchronizacji, porównywania itd.
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  10. #40

    Domyślnie

    Nie no, TC mam i używam do wrzucania na swój serwer. Ale nie zawsze chce mi się go odpalać. I tu przychodzi Imageshack Uploader. Prawoklik na zdjęcie, otwórz za pomocą i pyk, zdjęcie się wrzuca
    Pursue happiness with diligence

Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •