Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Mój Debest tego sezonu - repo ślubne 10 klat

    "Z pasją fotografuj życie, ale nie zapomnij i żyć z pasją" Z. Kamm

  2. #2

    Domyślnie

    Ale że co debest? Nie czuję klimatu. Najlepszy Twój reportaż? Choć poprawnie, na kolana nie powala.
    D700/D300s/D50

  3. #3

    Domyślnie

    obróbka tym klatkom by pomogła, natomiast co dla jednych jest przeciętne dla innych jest debest, zwłaszcza jeśli ktoś zaczyna

  4. #4

    Domyślnie

    Popracowałbym nad obróbką, bo tacy młodzi na zdjęciach, to istny skarb.

  5. #5

    Domyślnie

    Jak dla mnie zarówno obróbka jak i klaty spoko. 8 cudna.

    Prześliczna panna młoda i facet też fotogeniczny.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #6
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mirekkania Zobacz posta
    Popracowałbym nad obróbką
    Co masz na myśli?

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Co masz na myśli?
    Że trochę tym zdjęciom brakuje blasku. Są jakby lekko zamglone, jak przy spadku kontrastu przy fotografowaniu pod silne źródło światła, a kolory przygaszone.
    Panna młoda emanuje szczęściem, jest fantastycznie umalowana i uczesana, wygląda zjawiskowo. Warto to podkreślić obróbką, chociażby na poziomie wołania z RAW, niekoniecznie skomplikowanymi procesami w Photoshopie.

  8. #8

    Domyślnie

    Mi się tam ta naturalność tego właśnie podoba, mimo że sam robię foty mocno odjechane i z pojechanymi kolorami. Fakt jak się popatrzy najpierw na coś z mocną kolorystyką i kontrastami, a następnie na te tutaj, to może się wydawać że albo tamte są przejechane, albo te za słabe. Z tym, że w ramach danej koncepcji i oglądania danego reportażu to nie przeszkadza. Nie każdy musi też mieć taki trendy kolorkowy styl . Tu jest klasycznie, może się okazać że powykręcane kolory za 10 lat będą trącić tandetą, ten styl raczej się nie zestarzeje.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  9. #9

    Domyślnie

    No tak, jak już nie ma w tym wyszukanej obróbki, to te zdjęcia już nie mają blasku i "nie powalają na kolana". Nie mam zamiaru bronić autora wątku, a tym bardziej jego zdjęć, nawet jeśli to jego 10 najlepszych, ale czasem to aż strach czytać niektóre komentarze.
    Zdjęcia ogólnie są ok, w większości raczej poprawnie skadrowane i naświetlone. A obróbka w jakimkolwiek programie, to rzecz gustu i nie zawsze umiejętności, bo to zaś inna, kolejna para kaloszy.
    Pozdrawiam,
    Grzegorz Tadych

  10. #10

    Domyślnie

    ale szare, bure, to naturalne?? czy winieta to też naturalność?? zara kto powie ze przecie szkła winietujom

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •