Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Agnieszka & Marcin

    Hejka

    I znów nowa wrzuta na blogu. I znów standardowo 35 klatek. I znów serdecznie zapraszam. Wejście TUTAJ



  2. #2

    Domyślnie

    A co tu, na Boga, się dzieje? Pod dobrym reportażem ani słowa komentarza?
    Dobra, solidna robota. Wcześniejszy Twój reportaż podobał mi się bardziej, była większa ilość klat, ale ten jest również na dobrym poziomie. Ostatnie zdjęcie, konkretnie II plan - przepiękne. Nie wiem, czy bym na potrzeby bloga czy forum nie skadrowała go w kwadrat, żeby obciąć trochę lewą stronę (facet tyłem) i nieco ten drugi plan przybliżyć. W każdym razie - piękny moment, wzrusza, robi wrażenie.
    Usunięto nieregulaminowy wpis. Zachęcam: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=72527

  3. #3

    Domyślnie

    a mi akurat ten reportaż bardziej się podoba niż poprzedni, tu więcej się dzieje, prze fajna 1!
    sporo gratów

  4. #4

    Domyślnie

    Hehe, skoro dobry to po co komentarze
    Jeżeli chodzi o ostatnie zdjęcie to podzielam Twoją opinię Iza. Cała "akcja" jest rzeczywiście jakby trochę "pomniejszona" przez oddalenie i odgrodzenie. To zdjęcie jednak robiłem nie jako na bloga a dla pary młodej. Więc chociaż ucierpiała lekko siła zdjęcia, to uznałem że dla nich ważna będzie również ta ręka którą jeden z rodziców (nie pamiętam czyj to tato) obejmuje swoją żonę. Tym niemniej gdybym robił go po raz kolejny, pewnie bym ciachnął tak jak sugerujesz Dzięki.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja ciągle nie mogę się przekonać, mimo że chcę bo lubię konsekwencję autora i bardzo dobre oko jest coś w tych zdjęciach co po prostu mi się nie podoba.
    D750X2 /FM/ dużo gratów

  6. #6

    Domyślnie

    A mi się podoba, że nie możesz się przekonać. Czasem lepiej, że się nie podoba. Zdjęcia ślubne są robione dla pary młodej i to im powinny się podobać. Natomiast dla innych są one na tyle cenne na ile wywołują w nich jakąkolwiek pozytywną (w skutkach) reakcję.

  7. #7
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    wszyscy wiemy że jesteś świetnym fotografem slubnym, ale za zdjęcie nr 7 większość osób dostałaby zrypkę [ chcesz? ]
    nie wiem w ktorą stronę zmierzasz ale bardzo mi się podoba nr 5

  8. #8

    Domyślnie

    No dawaj
    Sam nie wiem w którym kierunku zmierzam. Myślę, że gdybym to wiedział to byłoby to nudne. Droga fotograficzna nie jest jak wytyczony cel. Nie trzeba wiedzieć jaki będzie następny krok.

  9. #9

    Domyślnie

    rób jak najwiecej zdjeć typu 7 i 10 bo na tle trendów w PL- one są bardzo świeże i nie mozna im wiele zarzucić!
    a na 9 mialem wrazenie ze wycisneli cytryne na torta
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •