Close

Strona 48 z 60 PierwszyPierwszy ... 38464748495058 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 592
  1. #471

    Domyślnie

    Fraglesso Sample mi pokażą rzeczywistą ostrość, rzecz jasna, że nie pokażą problemu z AF o którym pisałem
    Ostatnio edytowane przez witosza ; 09-07-2014 o 11:42

  2. #472

    Domyślnie

    RAWy z Tamrona 24-70/2.8 VC USD TUTAJ.

  3. #473

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez witosza Zobacz posta
    Najbardziej śmieszy mnie fakt, że porównuje się to szkło z N24-70 i większość osób stwierdza, że właściwie większej różnicy nie ma. Mój wysłużony N18-105 bije go na głowę pod względem skuteczności AF i ostrości, pomijając oczywiście jasność.
    Mam Nikkora i Tamrona 24-70 2.8, na przemian używam z d600, d610 oraz rzadziej z d800e i z doświadczenia będę dalej pisał pochwalne teksty o tamronie, bo mam porównanie, a nie wiedze zaczerpnięta z for, czy fanklubów nikoniarskich
    o 5 letniej gwarancji nawet nie wspomnę...

  4. #474

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nefas Zobacz posta
    RAWy z Tamrona 24-70/2.8 VC USD TUTAJ.
    Trochę za mało szczegółów na tym dekielku aby dokonać analizy. Niebawem wrzucę swoje sample , żeby nie być gołosłownym. W moim przypadku to szkło jest do zaakceptowania po przymknięciu do 4, ale nie po to się kupuje 2.8...

  5. #475

    Domyślnie

    W całym zakresie na 2.8 mam mydło

  6. #476

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nefas Zobacz posta
    RAWy z Tamrona 24-70/2.8 VC USD TUTAJ.
    Ściągnąłem Twoje RAW'y i powiem że nie spodziewałem się po tym szkle takie żylety ! Świetne!

    Robiłeś coś tamronem w kościele, albo na weselu ? lub w podobnych warunkach, jak tak, to napisz o AFi'e cosik, co ile trafia, nie trafia
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 09-07-2014 o 20:07

  7. #477

    Domyślnie

    Dla rozwiania wątpliwości załączam sample z ostatniego testu (crop 100%)
    Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę przesłać pliki źródłowe.


  8. #478

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez witosza Zobacz posta
    Trochę za mało szczegółów na tym dekielku aby dokonać analizy.
    Tu nie ma co przeprowadzać ekspertyz ani analiz. Po prostu jest ostro.

    kurczeblade
    AF jest w miarę szybki. Na centralnym w 99% przypadkach celny, na bocznych w słabszych warunkach lubił przestrzelić, raczej na weselach, bo w kościele akcja jest na tyle wolna, że zawsze trafiał.

    edit: odnośnie sampli powyżej, na oko moja sztuka była ostrzejsza, na f/2.8 coś jak f/3.5 / f/4.0 powyżej.
    Ostatnio edytowane przez nefas ; 09-07-2014 o 22:49

  9. #479
    mackaron
    Gość

    Domyślnie

    Mam tego tamrona...co prawda z canonem 6d wczesnij przez moment. 5d2 i moge tylko potwierdzic.... ostry szybki i w zasadzie bez wad. Porownanie mam. i do N24-70 i do C24-70. Przyznam ze sam bylem zaskoczony in plus.
    Roznice w szybkosci Af miedzy systemami pewnie moga byc (Fatman zdaje sie kiedys porownywal jakies sigmy...na canonach bylo zdecydowanie szybciej cholera wie czemu). Stablizacja naprawde wydajna.... zdjecia z reki 1/10sek to nie problem... gwarancja 5 lat tez piechota nie chodzi
    Ostatnio edytowane przez mackaron ; 09-07-2014 o 23:24

  10. #480

    Domyślnie

    W przypadku tego Tamrona, troszkę szybciej jest pod systemem Nikona (obiektyw po ustawieniu ostrości w skrajne położenie, natychmiast zaczyna kręcić w drugą stronę, w Canonie chwilę czeka i dopiero wraca)
    Zapraszam na mojego bloga: http://rafalglebowski.pl/blog/

Strona 48 z 60 PierwszyPierwszy ... 38464748495058 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •