Close

Strona 11 z 32 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 317
  1. #101

    Domyślnie

    22-25 marzec - jadę
    19-22 kwiecień - kogo byś ew miał na miejsce Angeliki? Jechać w sumie mogę, ale najmniej chcę ze względu na okoliczności.
    10-13 maj - jadę
    ---
    Oper

  2. #102

    Domyślnie

    22-25 marzec - nie jadę
    19-22 kwiecień - jadę na 80% (będę po 3 tygodniach w szpitalu, nie wiem czy dostanę urlop)
    10-13 maj - jadę

  3. #103
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skuter41 Zobacz posta
    Jeżeli chodzi o mnie to zdecydowanie marzec, kwiecień mógłby być, ale maj nie.
    Cytat Zamieszczone przez skuter41 Zobacz posta
    22-25 marzec - jadę
    19-22 kwiecień - jadę
    10-13 maj - jadę
    Widzę rozbieżność jeśli chodzi o deklaracje co do maja.
    Rozumiem, że deklaracja 3xtak jest jako ostatnia aktualniejsza ?

    Do paru osób napiszę PW albo podzwonię, bo nie ma deklaracji:
    marie, mistrall i kicy

    na te chwilę (bez info od tej trójki) wygląda na to, że:
    marzec - 8 osobom jednak nie pasuje, jest nas więc 14-tu
    kwiecień - pare osób nie deklaruje na 100% (photofun, riki, oper, pinokio), ale zdecydowane NIE - nie ma żadnego
    maj - 3 osobom nie pasuje i 3 niepewne

    Wychodzi z tego kwiecień, ale w sobote i niedzielę na obiekcie będzie jakaś impreza firmowa, raczej "męska" (zapewne nieco zakrapiana), w liczbie osób 16.
    Obiekt jest spory, jak wiecie, więc to nie jest wielki problem, no ale uprzedzam. Muszę też mieć inną modelkę do aktu. Trochę szkoda, chciałem ostatni raz zrobić fotki Angelice. Zaprzestała w ogóle pozowania, dla nas miała zrobić wyjątek, bo się tego podjęła.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #104

    Domyślnie

    Jacek, może zatem ogranicz trochę demokrację i ustal termin na marzec? Nigdy nie ma tak że wszystkim wszystko będzie pasowało. Do kompletu brakuje tylko 2 osób (bez 3 deklaracji), mamy wolny obiekt i sprawdzoną modelkę.
    Kwiecień ma oczywiste wady, maj najmniej pasuje tobie, a uważam że mamy obowiązek to uszanować.
    ---
    Oper

  5. #105
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Napisałem wczoraj PW do 3 osób które nic nie deklarowały w kwestii 3 terminów (a Marie i mistrall dokonali pełnych wpłat). Nic nie odpisali.
    Zastanawiam się bardzo, bardzo. Maj już widzę, że odrzucę. Albo marzec albo kwiecień.

    marzec - mniej osób (wolałbym, by było nas 20, a tu nie wiem czy dobierzemy do 16), kiepskie opcje focenia w plenerze (ale bez ograniczeń we wnętrzach, a to ma być plener ukierunkowany na wnętrza), krótszy dzień, mam całą ekipę i cały obiekt pusty.

    kwiecień - jakieś szanse (ale to żadna pewność, może być 10 stopni i nic z tego) na pogodę taką, że będzie można robić w terenie. Ale mamy towarzystwo w weekend. Termin pasuje wielu osobom. Nie pasuje np modelce aktowej. Do imprezy z początku czerwca jest 1,5 miesiąca.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  6. #106

    Domyślnie

    Termin kwietniowy u mnie odpada.
    Pozdrawiam
    nikon

  7. #107

    Domyślnie

    A ja chciałbym się dowiedzieć czy będzie można Was odwiedzić czysto towarzysko, bo widzę, że plenerek 25km ode mnie
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  8. #108

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    (...)
    Zastanawiam się bardzo, bardzo. Maj już widzę, że odrzucę. Albo marzec albo kwiecień.
    (...)
    A moze dwa terminy - marzec i kwiecien w takim razie?

  9. #109
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Ja mogę. Ale nie uzbiera się chyba 32 chętnych.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  10. #110
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    OK, decyzja zapadła.
    Ustalamy 19-22 kwietnia. Jutro dzwonię do Dworu z ostateczną rezerwacją i zacznę naciski na Angelikę by się urwała z zajęć.
    Poproszę osoby, które nie mogą w tym terminie o info, że mam je wypisać z listy.
    Jak rozumiem niestety Riki muszę cie wypisać?
    skuter41 - dasz radę?
    R3Dsun - Kasiu dasz radę ?
    oper - załatwisz urlop?
    pinokio - te 80% to tak bliżej 0 czy bliżej 100% ?

    Jak się komuś jeszcze coś zmieniło to piszcie. Jak najszybciej. Chcę dać aktualne info na canonierach, nie wiem ilu nas będzie, ile jeszcze jest miejsc.

    Skoro wyjazd 19 kwietnia to poproszę o wpłaty 600 zł do końca marca/pierwszych dni kwietnia.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 11 z 32 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •