Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Kasia & Danny

  1. #1

    Domyślnie Kasia & Danny

    Jak to się zwykło mawiać, dawno tutaj (zresztą w podobnych miejscach też) mnie nie było. Aby nadrobić trochę zaległości, na początek wrzucam parę zdjęć z dnia ślubu Kasi i Daniela. Oczywiście jeżeli się spodoba, to zapraszam na bloga.


    01.


    02.


    03.


    04.


    05.


    06.


    07.


    08.




    A także po jednym zdjęciu z poprzednich wpisów:

    Jola & Sławek


    09.



    Iza & Karol


    10.

  2. #2

    Domyślnie

    Ooo, Marcu. Ten pierwszy reportaż, Kasia i Daniel, jest po prostu świetny.
    Kadrowanie - sam dobrze wiesz, klasyka gatunku. Światło - świetnie wykorzystane, nie spłaszczone. [Takie światło boczne mieć w kościele, to duże szczęście ]. Gratuluję, kapitalny materiał. Widać w tym reporterskie oko.
    Zajawki dwóch kolejnych reportaży, również kapitalne.
    Usunięto nieregulaminowy wpis. Zachęcam: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=72527

  3. #3

    Domyślnie

    Świat jest mały. Znam gościa z foty nr 4 ze skrajnej lewej, dawne czasy...

    PS. Albo mnie się wydaje albo trochę uspokoiłeś obróbkę
    red light, dark room...

  4. #4

    Domyślnie

    Oglądanie kolejnych kotletów to zawsze nuda do potęgi ale Twoje zdjęcia mają tę charakterystyczną inność za co należy się uznanie.

  5. #5

    Domyślnie

    Co za szkiełko na 2?
    Trochę tego...trochę tamtego...

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki wielkie Iza. Bardzo sobie cenię Twoje zdanie.
    Dzięki chłopaki. Czy uspokoiłem obróbkę - nie wiem. Przyznam, że jak obrabiam to nigdy nie zastanawiam się nad samą obróbką. Jakoś samo to ewoluuje
    Samson09 - nie bardzo pamiętam, ale pewnie 17-40

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Iza Górska Zobacz posta
    ...
    Kadrowanie - sam dobrze wiesz, klasyka gatunku. Światło - świetnie wykorzystane, nie spłaszczone.
    ... Widać w tym reporterskie oko.
    Podpisuję się pod tym..
    Bardzo lubię Twoje reportaże, oglądając je czuje jakbym "tam" był..
    pzdr
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  8. #8

    Domyślnie

    Co by nie powtarzać poprzednich postów, a dodać coś od siebie, wspomnę że warto zauważyć, że poza sporą wartością reporterską, zdjęcia mają rzadki wśród ślubniaków ton kolorystyczny. Barwy są naturalne i zbliżone do tego, co występuje w naturze. Przy obecnej tendencji do trupowatych pasteli miło widzieć, że ktoś może być np. czerwony.

  9. #9

    Domyślnie

    @Kartofelinder - gdybym mogła, kliknęłabym "lubię to"
    Usunięto nieregulaminowy wpis. Zachęcam: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=72527

  10. #10

    Domyślnie

    Tymi fotami zachęciłeś mnie co obejrzenia całości. Niestety nie masz w skrypcie obsługi strzałek(chyba, że to coś u mnie nie tak? ), a co zdjęcie to next się potrafi pojawić w innym miejscu, bardzo to kłopotliwe i jednak odpuściłem.

    Osobiście nie do końca mi podchodzi Twój styl(a co ), tym niemniej klaty 2, 4, 9 są świetne.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •