Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Kasia & Danny

  1. #11

    Domyślnie

    Uuuu, pięknie. W dwójeczce można się zakochać

  2. #12

    Domyślnie

    Miło słyszeć takie słowa.
    Kanghoy - masz rację. Sam to sprawdziłem i rzeczywiście przy zmieniających się wielkościach (na szerokości) zdjęć przyciski nawigacyjne zmieniają położenie. Można jednak wówczas kliknąć przycisk tuż nad zdjęciami "slideshow" i tam nawigacja jest trochę lepsza.
    Przyznam, że ja sam nie cenię sobie za bardzo 2. To zwykłe "ładne" zdjęcie. Bardziej już mnie kręcą 5,6,9,10 Cieszy mnie jednak fakt, że każdy ma swoje typy.

  3. #13
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    mi się najbardziej podoba nr 4
    jest takie w twoim stylu [ choć mam wrażenie że jakbyś trochę lekko złagodniał ]

  4. #14

    Domyślnie

    Lubię twoje prace. 9 wymiata jest super az chciało by się zobaczyc kilka klatek później
    Calkiem niezly aparat, takie sobie szkła, marne umiejętności i niewiele czasu...

  5. #15

    Domyślnie

    Mi 2. jakoś nie miażdży,
    super 4 i 5 - tu się zgodzę, że mocne kolorki dobrze pracują, super kadry oczywiście najważniejsze
    6 bym nie dał - po prostu mi się nie podoba
    na 8 rażący parkiet mi przeszkadza
    "Z pasją fotografuj życie, ale nie zapomnij i żyć z pasją" Z. Kamm

  6. #16

    Domyślnie

    Zmiana stylu ???
    jendry

  7. #17

    Domyślnie

    Dzięki, dzięki.
    Zmiana stylu? - Nie wiem czy kiedykolwiek miałem jakiś styl Chyba po prostu bardziej staram się, aby forma nie przeszkadzała w odbiorze zdjęć. Po prostu wolę, aby mnie pamiętano za obrazy, a nie za to co z nimi zrobię

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •