Close

Strona 1 z 26 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 252
  1. #1

    Domyślnie Fotograf na ślub za miskę ryżu

    Ubawiłem się
    ogłoszenie

  2. #2

    Domyślnie

    takich ogłoszeń niestety jest setki - ale to też chyba nie powód by zakłądać sto wątków. Tu i tak jest dobrze bo daja wyżywienie i wejściówki do klubu hahaha. Były też takie ogłoszenia ze nie było żarełka i wymagali smokingu Oczywiście przy fotach za free.

  3. #3
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    To i tak lajt, ze za portfolio... ostatnio bylo ogloszenie za kase (tzn fotograf placi parze mlodej za to, ze moze focic u nich na slubie ) i to dopiero jest zonk

  4. #4
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Ale to akurat nie jest złe. Dopuszczają początkujących w temacie, a jak ktoś jest obrotny i zdolny to może sobie wykonać ładne portfolio. To chyba lepsze niż komuś je ukraść, co ostatnio jest bardzo modne.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    Ale to akurat nie jest złe. Dopuszczają początkujących w temacie, a jak ktoś jest obrotny i zdolny to może sobie wykonać ładne portfolio. To chyba lepsze niż komuś je ukraść, co ostatnio jest bardzo modne.
    PM mają określone wymagania.
    Początkujący raczej im nie sprosta.
    To mnie właśnie śmieszy.

  6. #6

    Domyślnie

    A dla mnie to kolejna prowokacja, których w podanym serwisie i kilku podobnych nie brakuje...
    A nawet jeśli tym razem nie prowokacja, to ktoś się przejedzie - jego strata, nie Wasza.

  7. #7

    Domyślnie

    Mnie przeraża cos takiego. Jaki tupet trzeba mieć aby takie ogłoszenie napisać. Jaki szczyt bezczelności i chamstwa. Najgorsze jeszcze jak to bogole żądają darmochy. A tak się niestety dzieje, sam tego doświadczyłem. Tandeta k...a!

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wolnyslimak Zobacz posta
    Mnie przeraża cos takiego. Jaki tupet trzeba mieć aby takie ogłoszenie napisać. Jaki szczyt bezczelności i chamstwa. Najgorsze jeszcze jak to bogole żądają darmochy. A tak się niestety dzieje, sam tego doświadczyłem. Tandeta k...a!
    To nie jest kwestia tupetu. Ostatnio spotkałem się z autentycznym przekonaniem, że "prawo do publikacji wizerunku" jest warte więcej niż zdjęcia. I nie było to ani kłamane, ani tupeciarskie. Po prostu tak się przyjeło i tak jest postrzegana praca fotografa.

  9. #9

    Domyślnie

    dojdzie do tego, ze trzeba będzie płacić Parom za możliwość ich fotografowania
    jedno mnie zawsze dziwi, wywalają masę pieniędzy na pałace, samochody i inne duperele ale na fotografa to żałują

  10. #10

    Domyślnie

    Ej no...zawsze można pójść, narobić kotletów. Kto mi zabroni. Jeszcze się najem za darmo. Rozumiem, że przed ślubem nie muszę mieć PF, w końcu będe je robił podczas ślubu. Bajka.
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

Strona 1 z 26 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •