Close

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 64
  1. #1

    Domyślnie Zestaw EN-EL4 +ład+ BL3 do MB-D10

    Witam

    Na wstępie zaznaczam, że nie robię żadnej reklamy, a tylko chcę sprawdzić waszą opinię na pewien temat. Otóż przeglądając allegro zauważyłem dość ciekawą aukcje, mianowicie: http://allegro.pl/zestaw-en-el4-lad-...056483263.html Zacząłem ją obserwować, i zauważyłem że sporo osób kupuje dany zestaw. Jest to dość dziwne rozwiązanie... Akumulator EN-EL4 przytwierdzony na stałe do adaptera... ładowany przez ładowarę sieciową.. Co o tym myślicie? Szajs na który szkoda pieniędzy, czy może jednak dość ciekawe i dobre, niekonwencjonalne rozwiązanie? Nie powiem, że cena nie jest zachęcająca...

    A może miał ktoś z was z tym do czynienia? Jak opinie?
    Not all jokes are funny ; ) || Był D5000, D300... Teraz D7100 + N18-105VR + Sigma 18-35 1.8 + NSB-800 + Nissin Di866 Mk II

  2. #2

    Domyślnie

    Odpowie ktoś?
    Not all jokes are funny ; ) || Był D5000, D300... Teraz D7100 + N18-105VR + Sigma 18-35 1.8 + NSB-800 + Nissin Di866 Mk II

  3. #3

    Domyślnie

    nie dziwię się że nikt za bardzo się nie wypowiada bo dojść do jakiś wniosków nt. tego pytania można po chwili zastanowienia, ale ok dla mnie pomysł poroniony jak mi się wyczerpie to co mam przykuć aparat do gniazdka? czy wyjąć baterię i mieć dziurę w gripie?
    O jakości takich wynalazków możesz poczytać w wątkach "nie działa XXXX używałem zamiennika"

    chcesz to ryzykuj....

  4. #4

    Domyślnie

    Ja bym sie w to nie bawił. Osobiście wybrałem rozwiązanie dodatkowy koszyk MS-D10+8 Eneloopów. Nie stać mnie na wynalazki
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
    Blog

  5. #5

    Domyślnie

    Odpowiedziała szukajka

    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=72236

    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=80573


    Ciekawy w sumie sam jestem jak się teraz trzymają te aku. Może ktoś z użytkowników da znać.

  6. #6

    Domyślnie

    No tak, ale wypowiedzi sprzed 3 lat ;D więc przydało by się coś nowszego.
    Not all jokes are funny ; ) || Był D5000, D300... Teraz D7100 + N18-105VR + Sigma 18-35 1.8 + NSB-800 + Nissin Di866 Mk II

  7. #7

    Domyślnie

    jak zostawisz gówno na 3 lata to się zeschnie i każdy o nim zapomni, ale każdy wie że to dalej gówno

    mancini dobrze gada jak Cię stać na wynalazki to kupuj, ale później nie płacz że ekranik się spali etc

  8. #8

    Domyślnie

    Dlaczego ma być to szajs? Sporo osób w wątkach powyżej wypowiadało się, że wszystko działa i śmiga jak należy.
    Not all jokes are funny ; ) || Był D5000, D300... Teraz D7100 + N18-105VR + Sigma 18-35 1.8 + NSB-800 + Nissin Di866 Mk II

  9. #9

    Domyślnie

    Czemu ma nie działać? wszyscy są zadowoleni dopóki na kogoś nie trafi i nagle są wydatki po 1000-2000 za naprawę puszki, wtedy ludzie plują sobie w brodę że nie dołożyli.. pół biedy jeżeli to tylko padł aparat na imprezie bo akurat się bateria "sama" rozładowała...

    ...oczywiście 90% ludzi nigdy tych problemów nie miała i jest zadowolona musisz przekalkulować czy opłaca się być w grupie ryzyka

  10. #10

    Domyślnie

    dziwne to "ustrojstwo", bo jak to inaczej nazwać?.
    Ja bym się od tego trzymał z daleka bo ma to zastąpić PDK-1 ( 2.000PLN ) i kosztować 20 razy mniej ??? ( 95PLN ).

    Zawsze mnie uczono ( i chyba się udało ) - nie ma dobrze, tanio i do tego smacznie - coś się gdzieś po drodze musi zepsuć.

    Na produkt "ten" jest gwarancja - a na aparat zepsuty przez "TO" nie widzę.
    Ostatnio edytowane przez wilk325 ; 17-01-2012 o 14:44

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •