Close

Strona 332 z 355 PierwszyPierwszy ... 232282322330331332333334342 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 311 do 3 320 z 3545
  1. #3311

    Domyślnie

    @suomi nie jestem w stanie wyrazić jak bardzo jedt mi przykro. Choć nie bylo mi dane poznać, to uwielbiałem Mike. Trzymaj sie ciepło.

  2. #3312

    Domyślnie

    Strasznie mi przykro....

  3. #3313

    Domyślnie

    Ostatnio mało zaglądam na forum a dostając powiadomienie spodziewałam się, że nacieszę oczy nowymi fotkami Mikiego, nie tak smutnej wiadomości Bardzo, bardzo współczuję straty przyjaciela...

  4. #3314
    mackaron
    Gość

    Domyślnie

    Bardzo mi przykro... pochowałem juz kilka piesów...za każdym razem jest tak samo;(

    Załącznik 14144

  5. #3315
    Ostatnio edytowane przez jjj ; 20-10-2018 o 10:46

  6. #3316

    Domyślnie

    Dziękuję Wam kochani za słowa współczucia i otuchy. Minął miesiąc, a do mnie dopiero powoli zaczyna docierać, że Miki nie ma. Łapię się na tym, że zginam nogi, żeby w łóżku zostało miejsce w którym lubił zwijać się w kłębek, płaczę przy obieraniu marchwi, którą tak uwielbiał Mam nadzieję, że z czasem rozpacz i wyrzuty sumienia (że może coś przeoczyłam, że mogłam zauważyć wcześniej itd) zostaną wyparte przez wspomnienia wspaniałych chwil, które razem przeżyliśmy...

    DSC_7408.jpg


    Nie tak wyobrażałam sobie pierwsze miesiące szczeniaka w naszym domu ale dobrze, że jest bo wymaga opieki, uczucia i pracy, a przy okazji pilnuje żebym nie miała za dużo czasu na smutek i wspominanie Mikusiowej choroby. W lipcu, kiedy Mika jeszcze tryskał energią i dobrym humorem zgłosiłam chłopaków na Wystawę Europejską w Nadarzynie - takie wydarzenie w Polsce to nie byle co, poprzednia odbyła się w Poznaniu w 2000 roku, po śmierci Miki chciałam zrezygnować z wyjazdu ale ostatecznie ciekawość flaciej europejskiej śmietanki, opinii zagranicznej sędziny o moim chudzielcu i nadzieja na zdobycie na pamiątkę karty oceny Miki przeważyły - pojechaliśmy. Veli spełnił moje najskrytsze marzenia i wygrał klasę pokonując starsze o 1,5 miesiąca psy (u szczeniaków to przepaść jeśli chodzi o rozwój, wygląd, zachowanie), a w porównaniu o tytuł najlepszego szczenięcia w rasie przegrał ze swoją siostrą - Wojką. Ogromny sukces i duma bo zwycięstwami klas na EDS w Nadarzynie mogą się pochwalić tylko dwie polskie hodowle flatów. Jednak dla mnie najważniejsze jest to, że po przejściu wzdłuż i wszerz wszystkich hal w Nadarzynie wspólnie z hodowczynią Wojki i Veliego znalazłyśmy pomieszczenie, gdzie trafiały dokumenty z ringów i udało nam się wybłagać Mikusiową kartę oceny, ktoś powie że to zwykły świstek papieru w dodatku pokreślony, a dla mnie cenna pamiątka 3 lat przygotowań do EDS i wielu wspólnych wyjazdów.

    DSC_5654.jpg

    DSC_6512.jpg
    Wolność to wśród mądrych ludzi żyć, widzieć dobroć w oczach ich... i szczęście...

  7. #3317

    Domyślnie

    Co tu dużo mówić... Po dwóch latach prawie mam takie wrażenie, że jak wejdę do domu z pracy, to przyjdzie merdając ogonem, z uśmiechem na pysku... Jak tylko córka będzie potrafiła chodzić ze smyczą, to będzie piesek ponownie. Na razie wizyty w schronisku są jak lekarstwo na tęsknotę

  8. #3318

    Domyślnie

    Różnie ludzie to przeżywają: jedni po stracie przyjaciela nie chcą już żadnego zwierzaka, inni nie potrafią egzystować w domu bez psa. Ja po stracie Azy wytrzymałam miesiąc i zarezerwowałam szczeniaka z jeszcze nie narodzonego miotu, a normalnie żyć zaczęłam dopiero kiedy mały Mika zamieszkał z nami, teraz było trochę inaczej bo w domu był już szczeniak, który potrzebował opieki i uwagi, tylko dlatego "jakoś" przetrwałam te najtrudniejsze chwile.
    A Ty swoim lekarstwem na tęsknotę robisz cudowną robotę dla zwierzaków ze schroniska Podziwiam Twoją pracę i z przyjemnością oglądam każdą nową serię zdjęć kibicując modelom, żeby szybko znaleźli swoich ludzi na zawsze
    Ostatnio edytowane przez suomi ; 20-10-2018 o 15:54
    Wolność to wśród mądrych ludzi żyć, widzieć dobroć w oczach ich... i szczęście...

  9. #3319

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez suomi Zobacz posta
    A Ty swoim lekarstwem na tęsknotę robisz cudowną robotę dla zwierzaków ze schroniska Podziwiam Twoją pracę i z przyjemnością oglądam każdą nową serię zdjęć kibicując modelom, żeby szybko znaleźli swoich ludzi na zawsze
    Dzięki Uwielbiam tam jeździć, w sobotę następną znów jadę Organizują akcję "Dog trekking - spacer z bezdomniakiem"

    Gdy czekasz aż właściciel wróci z zakupów...


  10. #3320

    Domyślnie

    Europejska w Nadarzynie (w halach Ptaka) poraziła skalą. W samą sobotę było panad 10000 wystawianych psów a wystawa trwała 4 dni...
    Gratuluję suomi. Nam też przyniosła mały sukces, chociaż zdaję sobie sprawę, że w seterach konkurencja jest dużo wieksza, wiec tym większe uznanie
    Ostatnio edytowane przez jjj ; 20-10-2018 o 22:06

Strona 332 z 355 PierwszyPierwszy ... 232282322330331332333334342 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •