Close

Strona 331 z 355 PierwszyPierwszy ... 231281321329330331332333341 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 301 do 3 310 z 3545
  1. #3301

    Domyślnie

    bardzo dobre są garminy ale to wydatek 3 tys. zresztą tutaj masz spory wybór: https://www.obroza-elektryczna.pl/obroze-gps-dla-psow/ Trzeba zwracać uwagę z jakiej technologii korzysta obroża, jaki jest zasięg. W tych tańszych sygnał może być zaburzany przez sieci elektryczne. Innym rozwiązaniem są szelki zabudowane ze smartphonem/smartwatchem dla dziecka

    Natomiast ja bym w takim przypadku proponował odrazu pracować nad relacją Ty<-->pies i spuszczać psa na wybiegach, ogrodzonych posesjach i cwiczyć przywołanie, zaufanie. Zweryfikować czy pies ma jakieś lęki i je wtedy wyleczyć. Samo spuszczenie psa na otwartym terenie może być dla niego szokiem i mało przyjemne.

  2. #3302

  3. #3303

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MR Zobacz posta
    bardzo dobre są garminy ale to wydatek 3 tys. zresztą tutaj masz spory wybór: https://www.obroza-elektryczna.pl/obroze-gps-dla-psow/ Trzeba zwracać uwagę z jakiej technologii korzysta obroża, jaki jest zasięg. W tych tańszych sygnał może być zaburzany przez sieci elektryczne. Innym rozwiązaniem są szelki zabudowane ze smartphonem/smartwatchem dla dziecka
    A którego używasz? Chodzi mi o sprawdzony system, dobrze działający, może jakieś samoróbki z części z aliexpress.

    Cytat Zamieszczone przez MR Zobacz posta
    Natomiast ja bym w takim przypadku proponował odrazu pracować nad relacją Ty<-->pies i spuszczać psa na wybiegach, ogrodzonych posesjach i cwiczyć przywołanie, zaufanie. Zweryfikować czy pies ma jakieś lęki i je wtedy wyleczyć. Samo spuszczenie psa na otwartym terenie może być dla niego szokiem i mało przyjemne.
    Dzięki, pracuję. Dorosły pies ze schroniska to kupa roboty.


    Cytat Zamieszczone przez mtu Zobacz posta
    Playboy
    Brawo!
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  4. #3304

    Domyślnie

    Z tymi psami to nie zawsze da się tak wytresować. Niektóre zawsze będą miały silny odruch by pobiec za zwierzyną, albo jak husky będą uciekać bo... lubią biegać. Korzystam z takiego trackera podczas wycieczek górskich. Sprawdza się dobrze.

  5. #3305

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez morji Zobacz posta
    Z tymi psami to nie zawsze da się tak wytresować. Niektóre zawsze będą miały silny odruch by pobiec za zwierzyną, albo jak husky będą uciekać bo... lubią biegać. Korzystam z takiego trackera podczas wycieczek górskich. Sprawdza się dobrze.
    Z którego dokładnie?
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  6. #3306
    mackaron
    Gość

    Domyślnie

    ...Kazimierz

    Załącznik 13968

  7. #3307

    Domyślnie

    Jako właścicielka flata i wielka miłośniczka tej kochanej rasy od dawna żyłam ze świadomością co może nas spotkać pewnego dnia jednak w najczarniejszych myślach nie przypuszczałam, że tak szybko będę musiała podzielić się z Wami najgorszą wiadomością...

    DSC_9073_2.jpg

    Mój kochany Mika nie żyje, odszedł wczoraj o 14.13 w moich ramionach , czekaliśmy na przyjazd pani doktor jednak Mikuś postanowił rozegrać to po swojemu. W ciągu 2 tygodni mięsak histiocytarny zamienił mojego młodego, wesołego, pełnego energii flacika w cień psa. Od operacji usunięcia śledziony (4.09) do nadejścia wyników histopatologii (12.09) uczepiłyśmy się nadziei, że do Miki wreszcie uśmiechnie się szczęście i wbrew statystykom guz okaże się niezłośliwy. We środę cała nadzieja prysła, mięsak w postaci rozsianej bez jakiejkolwiek szansy na ratunek, wyrok śmierci dla mojego dzielnego chłopca. Tego samego dnia "mentalny brat" - niufek Agent oddał krew żeby ratować kumpla, mieliśmy nadzieję że Mikuś w jako takiej kondycji dotrwa do poniedziałkowego powrotu doktora Rafała, którego znał od szczeniaka. W piątek z Żarek przyjechały 3 wspaniałe dziewczyny: Frania (ukochana Miki), Mania i Jagoda, dziewczyny oddały krew żeby kupić Mikusiowi dodatkowe 2-3 dni. Jednak wyniki morfologii i coraz gorsze samopoczucie Miki sprawiły, że zrezygnowałam z ostatniej planowanej transfuzji - choć zrozpaczone serce chciałoby zatrzymać ukochanego przyjaciela na zawsze nie mogłam pozwolić żeby dłużej cierpiał
    Wolność to wśród mądrych ludzi żyć, widzieć dobroć w oczach ich... i szczęście...

  8. #3308

    Domyślnie

    @suomi, tak mi przykro. Nawet nie próbuję sobie wyobrazić przez co przechodzisz. Mika był szczęściarzem, że miał Ciebie jako swojego człowieka.
    Pursue happiness with diligence

  9. #3309

    Domyślnie

    @suomi trzymaj się mocno. To są ciężkie chwile, doskonale to pamiętam niestety, ale myśl o tym ile radości dostał ukochany piesek i jak wielką radością się odwdzięczył. Ból kiedyś mija, wspomnienia powodują uśmiech przez wiele lat...

  10. #3310

    Domyślnie

    Współczuję.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

Strona 331 z 355 PierwszyPierwszy ... 231281321329330331332333341 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •