Close

Strona 324 z 355 PierwszyPierwszy ... 224274314322323324325326334 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 231 do 3 240 z 3545
  1. #3231

    Domyślnie

    To Bryza jednak młodsza. 14 w sierpniu by miała.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  2. #3232

    Domyślnie

    U nas też już częściej się kryzysy zdarzają, wciąż mam nadzieję, że jeszcze jak najwięcej wspólnych, dobrych chwil da się ukraść, ale to już ten czas, gdy każdy dzień jest prezentem i każdy trochę pożegnaniem... Starość to jednak kiepska jest. I u psów przychodzi stanowczo zbyt wcześnie

  3. #3233

    Domyślnie

    Bardzo mi przykro, wiem co znaczy stracić czworonożnego przyjaciela. Nasz Nero w dodatku odszedł przedwcześnie i nagle, więc ból jeszcze większy. Było to prawie 4 lata temu, a ja nadal bardzo często o nim myślę.
    Trzymaj się.

  4. #3234

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OlgaZ Zobacz posta
    Cóż, mogę się tylko pod tym podpisać, bo i dla mnie to średnia przyjemność gdy muszę non stop pilnować psicy żeby nie wkładała nochala (a nie daj boże zjadła) w odchody innych psów. Jest jeszcze młoda i ryzyko parwowirozy jest wciąż spore. U mnie dochodzi jeszcze problem resztek wyrzucanych nagimnnie na trawniki. Nie rozumiem ludzi, przecież później sami muszą egzystować w takim syfie :/
    Porozrzucane kości już mnie przestały dziwić, hitem sezonu są za to takie kwiatki:
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  5. #3235

    Domyślnie

    @OjTam strasznie mi przykro, ale 14 lat raju na ziemi, z tego trzeba się cieszyć.

    O proszę, pełny posiłek, na pewno zwierzaki się ciesza :X

  6. #3236

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MR Zobacz posta

    O proszę, pełny posiłek, na pewno zwierzaki się ciesza :X
    Może i by się cieszyły dzikie zwierzęta w środku lasu tylko, że to zdjęcie jest w parku w centrum Poznania gdzie notorycznie rozrzucane są i tak kości i resztki w sporych ilościach...
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  7. #3237

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MR Zobacz posta
    @OjTam strasznie mi przykro, ale 14 lat raju na ziemi, z tego trzeba się cieszyć.
    Wet mówił, że psy w jej typie max 16 dożywają. No i ze dwa, trzy razy się wymigała, że się tak wyrażę.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  8. #3238

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    Porozrzucane kości już mnie przestały dziwić, hitem sezonu są za to takie kwiatki:
    Zadacie - sprzataj po swoim psie !!
    A ja zadam - sprzataj po nieswoim czlowieku !

  9. #3239

    Domyślnie

    @OjTam Współczuję Ci straty wiernej przyjaciółki Bardzo mi smutno, kiedy tracimy forumowych psich seniorów.

    @abru uściskaj ode mnie Lupka, wiosna już blisko oby razem z nią nadeszły nowe siły

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    No Czarek miał skończoną 16... Dla mnie był jak dziecko, oddałbym wszystko, żeby dać mu choć jeden dzień więcej...
    Miałam i 3,5 roku po stracie Azy wciąż mam takie same odczucia. Żyła ponad 14,5 roku - bardzo dużo jak na psa w typie niufa ale dla mnie to stanowczo za mało, cieszyłam się z każdego wspólnie spędzonego dnia choć w ostatnich miesiącach bywało bardzo ciężko. Nikt i nic nie zdoła zapełnić pustki, którą po sobie zostawiła Co ciekawe w pewnym sensie jej następcą został kocur mco Maru, ma bardzo podobny charakter do Azy - jest niesamowicie troskliwy i czuły w stosunku do mnie ale nigdy nie narzuca się na siłę. Mika to zupełnie inny temperament, wieczne fiu-bździu w głowie i ekspresyjnie okazywana miłość do całego świata ale o to chodziło - miał nie przypominać nam poprzedniczki zachowaniem ani wyglądem.
    Ostatnio edytowane przez suomi ; 28-02-2018 o 05:34
    Wolność to wśród mądrych ludzi żyć, widzieć dobroć w oczach ich... i szczęście...

  10. #3240

    Domyślnie

    W takim razie przedstawiam nowego członka rodziny
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

Strona 324 z 355 PierwszyPierwszy ... 224274314322323324325326334 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •