Close

Strona 229 z 355 PierwszyPierwszy ... 129179219227228229230231239279329 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 281 do 2 290 z 3545
  1. #2281

    Domyślnie

    @KaleidoStar byliście dzisiaj na wystawie w Gdańsku ? bardzo duży ścisk, masa labradorów i sporo wilczaków

  2. #2282

    Domyślnie

    Pewnie, że mam. To mój ulubiony wilczak jest i jeden z moich ulubionych piesełów w ogóle.









    Na wystawie nie byliśmy niestety, dużo innych zajęć było
    Lubię niebieski, ładnie wygląda w podpisie

  3. #2283

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Feni Zobacz posta
    A to jest Kaza. 11 letni owczarek niemiecki, który ciągle daje radę na kilkukilometrowym spacerze




    To mój pierwszy post na tym forum więc witam serdecznie.
    Na razie po cichu przeglądałam tematy dotyczące obiektywów i trafiłam na temat ulubiony. Ale widząc imię i foty pewnej damy nie sposób się nie uśmiechnąć bo skądś ją chyba znam...I tę biedaczkę z rozciętą łapką także (pozdrowienia od Ninki)
    Ostatnio edytowane przez doradebora ; 12-01-2015 o 19:33

  4. #2284

    Domyślnie

    O! Witam Cię Dorota
    To teraz czekamy aż pokażesz Ninę

    Btw. Ten wilczak jest naprawdę super. Bardzo mi się podoba ta rasa. Może niekoniecznie od strony charakteru, ale wygląd mają piękny ;P

    a żeby ot'u nie było, to wstawiam Maksymiliana
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 14-01-2015 o 00:53 Powód: pis. ("na prawdę")

  5. #2285

    Domyślnie

    To i Mika zaprezentuje się w wersji błotno - spacerowej



    Wolność to wśród mądrych ludzi żyć, widzieć dobroć w oczach ich... i szczęście...

  6. #2286

    Domyślnie

    Kamil, gdzie jak gdzie ale w porównaniu z forum typowo psim to na tym stanowczo za wysoka dla mnie poprzeczka i wolę nie zaśmiecać.
    Jednak pooglądać, zwłaszcza ,,czyste'' psiska bardzo lubię.

  7. #2287

    Domyślnie

    Akurat tym watku nikt sie nie bedzie czepial jakosci foto, bo tu dobre ludzie są

  8. #2288

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez doradebora Zobacz posta
    Kamil, gdzie jak gdzie ale w porównaniu z forum typowo psim to na tym stanowczo za wysoka dla mnie poprzeczka i wolę nie zaśmiecać.
    Jednak pooglądać, zwłaszcza ,,czyste'' psiska bardzo lubię.
    Cytat Zamieszczone przez Feni Zobacz posta
    Akurat tym watku nikt sie nie bedzie czepial jakosci foto, bo tu dobre ludzie są
    Tak jak pisze Feni, wątki psi i koci służą tylko do rozpływania się nad naszymi milusińskimi i dyskusji na ich temat, nikt nie będzie narzekał na jakość zdjęć Koniecznie pokaż swoją psinkę!


    Od kilku dni pogoda nas rozpieszcza, przypomina bardziej jesień niż zimę więc korzystamy




    Wolność to wśród mądrych ludzi żyć, widzieć dobroć w oczach ich... i szczęście...

  9. #2289

    Domyślnie

    ależ Ci rośnie szybko ta antylopa! jak wymiary i waga? u nas pykło 16 kg

  10. #2290

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MR Zobacz posta
    ależ Ci rośnie szybko ta antylopa! jak wymiary i waga? u nas pykło 16 kg
    Nawet trochę za szybko! Młody wczoraj skończył 5 miesięcy, a wymiary są bliskie wzorcowego dorosłego flata: 58cm i 25kg. Ale że o planach wystawowych zaczynamy już zapominać to niech sobie rośnie taki duży jak chce - oby tylko poza dyskwalifikującą z wystaw przypadłością był zdrowy
    Wolność to wśród mądrych ludzi żyć, widzieć dobroć w oczach ich... i szczęście...

Strona 229 z 355 PierwszyPierwszy ... 129179219227228229230231239279329 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •