Close

Strona 14 z 355 PierwszyPierwszy ... 412131415162464114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 3545
  1. #131

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez effa Zobacz posta
    Psiaki to Presa Canario ...
    Aleś wymyślił… Tak patrzę na te zdjęcia, psiaki wyglądają znajomo i zachodzę w głowę -- co to za rasa, której nazwę pierwszy raz widzę na oczy. Nie mogłeś napisać od razu, dog kanaryjski?
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  2. #132

    Domyślnie

    moje piesy Max to większe i mniejsze Lisa

    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  3. #133

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez effa Zobacz posta
    Witam
    /.../

    najstarszy w rodzinie Kingo
    Witaj Ewa
    Najstarszy, ale najjarszy
    Ehhh, ten Kingo jak dla mnie ideał Presy Kanaryjskiej


    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    Aleś wymyślił…
    ...wymyśliłA
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
    A to psikus

  4. #134

    Domyślnie

    Bogna, namawiam ją na lhasaka ;] Pokazywałam Lharę, podobała się. Kto wie, kto wie ;]
    Agape, dobra myśl, może w ten sposób spróbuję. Dzięki za pomysł
    Lubię niebieski, ładnie wygląda w podpisie

  5. #135

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaleidoStar Zobacz posta
    Bogna, namawiam ją na lhasaka ;] Pokazywałam Lharę, podobała się. Kto wie, kto wie ;]
    O, super Na północy kraju są dwie hodowle lhasaków: w Gdańsku i Gdyni
    Lhasaki nie chrapią (mają troszkę dłuższą kufę), są nieufne wobec obcych (shih tzu kochają wszystkich ) i z reguły mają łatwiejszy włos w pielęgnacji.
    Ja tam wolę lhasaki
    Kobieta z Sonnarem też może

  6. #136

    Domyślnie

    @Swider
    Wymyslila Dla mnie one zawsze są presami chociaż zaczynam zauważać że rzeczywiście ludzie powoli je kojarzą i właśnie jako dogi kanaryjskie. No i na ulicy łatwiej mówić Dog Kanaryjski (zazwyczaj ludzie słyszą Kanadyjski ) bo Perro de Presa Canario to dla większości "acha [nie będę pamiętać nazwy] dziękuję"

    Boa
    Ooo patrz a wyszukiwałam Cię tu wyszukiwałam i nie znalazłam. To już mam :P Spotkać psiarza na innym forum niż psie to jak znajomego ze swojego miasta na drugim końcu Polski
    A z dziadkiem chyba wracamy na ringi. Zobaczymy na ile z jego charakterkiem hahahaha

  7. #137

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez effa Zobacz posta
    Wymyslila
    Wybacz proszę to niedopatrzenie i straszna gafę, nie spojrzałem na nicka.
    A z nazwami ras psiaków… no nie ma co się dziwić, że ludzie mają problem z zapamiętywaniem. Obiektywnie, dla kogoś spoza kręgu psiarzy wieloczłonowa, a do tego obcojęzyczna nazwa, to nie lada wyzwanie. Ja czy Aga zawsze na pytanie o rasę odpowiadamy, że terier -- i po sprawie, wszyscy zadowoleni, wiedzą o co chodzi.
    To trochę jak z niektórymi znanymi nazwiskami. Jakbym napisał: Pablo Diego José Francisco de Paula Juan Nepomuceno María de los Remedios Cipriano de la Santísima Trinidad Ruiz y Picasso -- większość musiałaby się skupić żeby dostrzec kto to.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  8. #138
    Oszczędny w słowach Awatar michauorin
    Dołączył
    07 2011
    Miasto
    Gdańsk / Kosowo
    Posty
    26

    Domyślnie Egzortka w wątku - spaniel

    Oto On
    Bosski, czy jakoś tak. (niestety piękne imię często skracane do boss...)

    Wielki Nochacz (nawet jak na springera wielki, boć i ma ponad 60 cm o.O),
    1.
    Śniegu się nie boi, ani błota czy innej wody, antywystawowy syfiarz słowem.
    2.
    Który nie należy do nielotów
    3.
    Aport działa w trybie rzuć i biegnij za mną ^^
    4.

    Uwielbia puchate dywany, zwłaszcza jak nie ma się na nich nie wylegiwać,
    oraz ciepłe miejsca przed kominkiem w dzień, cudak jeden, bo temperatura mało go obchodzi, niska czy wysoka.

    Należy do zwierzów niezmęczalnych, raz jeden po intensywnym tropieniu położył się*i spał godzinę. Raz.
    Ostatnio edytowane przez michauorin ; 13-02-2012 o 00:18
    D80, N18-70, S70-210 APO, N50 1.8, N70-210(4-5.6), helios dwójka i pies
    Trochę 135 spod soczewek pancolara 50/1.8
    I 6x9 jak się naprawi

  9. #139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    Wybacz proszę to niedopatrzenie i straszna gafę, nie spojrzałem na nicka.
    A z nazwami ras psiaków… no nie ma co się dziwić, że ludzie mają problem z zapamiętywaniem. Obiektywnie, dla kogoś spoza kręgu psiarzy wieloczłonowa, a do tego obcojęzyczna nazwa, to nie lada wyzwanie. Ja czy Aga zawsze na pytanie o rasę odpowiadamy, że terier -- i po sprawie, wszyscy zadowoleni, wiedzą o co chodzi.
    To trochę jak z niektórymi znanymi nazwiskami. Jakbym napisał: Pablo Diego José Francisco de Paula Juan Nepomuceno María de los Remedios Cipriano de la Santísima Trinidad Ruiz y Picasso -- większość musiałaby się skupić żeby dostrzec kto to.


    Dokładnie Na ulicy Dog Kanaryjski ale tak poszło wedle filozofii i nawet nie zastanawiałam się że dog kanaryjski jest już w świadomości psiarzy zadomowioną nazwą. Ale tylu ich używamy ze kto by się połapał więc dzięki za uwagę

  10. #140

    Domyślnie

    Eee tam, samo presa (vide terier Świdra) było by za proste, za oczywiste i zbyt niedokładne :P

    Ja tam często mówię Ca de Bou, a jak ktoś pyta: "Ka de co?", to uściślam, perro de pressa de mallorquin, dopiero jak widzę, że ktoś wymięka, to mówię no majorka
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
    A to psikus

Strona 14 z 355 PierwszyPierwszy ... 412131415162464114 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •