Close

Strona 244 z 348 PierwszyPierwszy ... 144194234242243244245246254294344 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 431 do 2 440 z 3471

Wątek: Nikon D4

  1. #2431

    Domyślnie

    kilimanjaro sadzisz ze te portale beda zainteresowane postawieniem firmy na N w kiepskim swietle lub w "rozkroku" jak to mawiala pewna Nelly...

    Przeciez moga sobie tym zepsuc kontakt z firma i miec problem z uzyskiwaniem sprzetu na testy.

    Firma na N pokazala gdzie ma uzytkownikow d7k w sprawie nieprzewidywanie dzialajacego ukladu AF, gdzie plucie olejem nie jest w tym przypadku zadna usterka.

    Pozostaje ci chyba droga sadowa, mimo wszystko zycze owocnego zalatwienia sprawy i usuniecia problemow raz na zawsze.
    D7000+18-105+sb910+powerlux ve-400x2

  2. #2432

    Talking

    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    kilimanjaro sadzisz ze te portale beda zainteresowane postawieniem firmy na N w kiepskim swietle lub w "rozkroku" jak to mawiala pewna Nelly...
    Nic dodać, nic ująć; rozwijać ze zrozumiałych względów nie będę.
    Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.

  3. #2433

    Domyślnie

    Krokus66 Jakos zaden z w/w portali nie opisal problemu d7k... przynajmniej nic takiego nie widzialem, byc moze cos gdzies miedzy wierszami wspomnieli, ale bez szerszego echa.
    D7000+18-105+sb910+powerlux ve-400x2

  4. #2434

    Domyślnie

    A D3x nadal w cenie Polityka cenowa FJ zaskakuje.
    Dziś w FJ Galeria Łódzka

    [F100] [D3]

  5. #2435
    Rozmowny Awatar kazziz
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    na longboardzie pod Wawelem.
    Posty
    302

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pacyf Zobacz posta
    A D3x nadal w cenie Polityka cenowa FJ zaskakuje.
    Dziś w FJ Galeria Łódzka
    ...a u głównego konkurenta D3x 3000 taniej na półce, aczkolwiek foty nie załączę bo chwilowo nie mam czym zrobić.

    Co do D4 to euro się kończy, jeszcze tylko olimpiada i powinny być na półkach bezproblemowo, aczkolwiek przy odrobinie cierpliwości da się dostać w kilka dni.
    Na pewno w Bydgoszczy mają w pewnym nowo otwartym sklepie.
    Ostatnio edytowane przez kazziz ; 30-06-2012 o 15:48
    Jak się skupisz na robieniu zdjęć, to z reguły nie będziesz mieć problemów.
    Jak się skupisz na szukaniu problemów, to nie będziesz mieć ładnych zdjęć.

    Mój aparat nie ma problemów z AF, nie chlapie olejem i nie sypie kurzem na matrycę.
    A teraz jest do tego mały, lekki i ma fajne stałki. E-M10!

  6. #2436

    Domyślnie

    W Łodzi jak widać stoją na półkach. W tym FJ były dwie sztuki z czytnikiem i kartą SONY w zestawie.
    [F100] [D3]

  7. #2437

    Domyślnie

    Dla naszego D4 kolejna odsłona kart XQD http://www.fotopolis.pl/index.php?n=15128&sony-xqd-s

    Wszystko fajnie ale martwi trochę, że nadal nie ma kolejnego aparatu obsługującego ten rodzaj kart.
    Voigtländer Bessa R3 M, Ultron 28/2 ll, Nokton 40/1.4 MC, Ultron 75/1.9 MC

  8. #2438

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez burton Zobacz posta
    Dla naszego D4 kolejna odsłona kart XQD http://www.fotopolis.pl/index.php?n=15128&sony-xqd-s

    Wszystko fajnie ale martwi trochę, że nadal nie ma kolejnego aparatu obsługującego ten rodzaj kart.
    Przy tych prędkościach ograniczeniem szybkości zrzutu kart możez być przeciętny twardziel. Najszybsze pewnie tyle dadzą radę, ewentualnie SSD albo RAID0.

    Myślę że zobaczymy jeszcze kolejne urządzenia ze złączem XQD
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  9. #2439

    Domyślnie

    Za 2 latka D4s a wcześniej młodsi bracia będą miały XQD.
    Nikon Zachodniopomorksa Grupa Fotograficzna GRYF Jestem amatorem piątki...

  10. #2440

    Domyślnie

    koledzy posiadacze czy tylko molestanci D4 - co mnie może zaskoczyć w tej puszcze w kwestii ustawień, jakieś niespodzianki na minus, jakieś typy ustawień co do AF ? bo tyle co kurier wyjdzie zaczyna mi się worek tematów w terenie... W jakich ustawieniach D-Light spisuje się najlepiej -bo niezastąpiony wydaje się na tą pogodę i ostre słońce. Inne ciekawostki przydatne (poza Cif'em do matryc oczywiscie

Strona 244 z 348 PierwszyPierwszy ... 144194234242243244245246254294344 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •