Close

Strona 193 z 348 PierwszyPierwszy ... 93143183191192193194195203243293 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 921 do 1 930 z 3471

Wątek: Nikon D4

  1. #1921

    Domyślnie

    dzisiaj mi się śniło że dostałem od rodziców d4+70-200...

    mam chore sny...

  2. #1922
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Mi sie dzis śniły soczyste blondyny ale mi sie zawsze śniją ładne baby bo mom zdrowe sny.

  3. #1923

    Domyślnie

    A mi się śnił 5Dmk3. Czyżby to początki choroby psychicznej....
    Osiołkowi w żłoby dano- w jeden Nikon, w drugi Canon
    Zapraszam: www.pajacyk.pl

  4. #1924

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grimes Zobacz posta
    A mi się śnił 5Dmk3. Czyżby to początki choroby psychicznej....

    nie to koszmar. musiales zjesc zbyt obfita kolacje...
    w kazdym razie gorszego koszmaru jeszcze mi nikt nie opowiadal...

    cena czyni cuda... wszyscy sie spodziewali ze zabraknie a tu prosze... dostepny w kazdym sklepie od reki... i to z trzema wykrzyknikami w rewelacyjnej cenie 26k ktos sie mocno przeliczyl z robieniem z ludzi glupkow. trzeba bedzie robic teraz kompromitujace obnizki... lada moment pojawia sie pierwsze sztuki z europejskiej dystrybucji a nikon pl bedzie mial co pokazywac na roadshowach, bo do woli beda mogli czerpac z magazynu.

    nawet sugerowana cena w euro jest nizsza po przeliczeniu na plny... skad im sie wzielo 26? nie mam pojecia.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 16-03-2012 o 14:23

  5. #1925

    Domyślnie

    hehe czulem, ze tak bedzie na szczescie nie mam totalnie cisnienia na D4, wciaz zachwycam sie swoim D3s, a funkcji filmowania wogole nie wlaczam

  6. #1926

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    cena czyni cuda... wszyscy sie spodziewali ze zabraknie a tu prosze... dostepny w kazdym sklepie od reki... i to z trzema wykrzyknikami w rewelacyjnej cenie 26k ktos sie mocno przeliczyl z robieniem z ludzi glupkow. trzeba bedzie robic teraz kompromitujace obnizki... lada moment pojawia sie pierwsze sztuki z europejskiej dystrybucji a nikon pl bedzie mial co pokazywac na roadshowach, bo do woli beda mogli czerpac z magazynu.

    nawet sugerowana cena w euro jest nizsza po przeliczeniu na plny... skad im sie wzielo 26? nie mam pojecia.
    Kilka sztuk chyba się sprzedało, które kupili pewnie ginekolodzy i stomatolodzy hobbysci Nikt kto ma d3s nie kupi/zamieni na D4 w takiej cenie, a osoby które używają obecnie D3 pewnie też się będą trochę zastanawiać. Za dotacje z Urzędu Pracy też nie starczy . Prawa popytu i podaży są nieubłagane. Nawet dla Nikon Polska.

  7. #1927

    Domyślnie

    Ja sobie już mocno postanowiłem, że zacznę się zastanawiać nad zakupem D4 kiedy jego cena brutto zejdzie poniżej 20tys zł. Różnica u nas w stosunku do ostatniej ceny D3s jest wręcz absurdalna i niczym logicznym nie poparta... Oprócz oczywiście zysku Nikon Polska
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  8. #1928

    Domyślnie

    cena brutto ponizej 20 to jeszcze jakis czas nie zejdzie, bo cena d3s na zejsciu byla za wysoka... tyle ze ona na wejsciu nie powinna przekroczyc 21-22

  9. #1929

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qooba Zobacz posta
    Ja sobie już mocno postanowiłem, że zacznę się zastanawiać nad zakupem D4 kiedy jego cena brutto zejdzie poniżej 20tys zł. Różnica u nas w stosunku do ostatniej ceny D3s jest wręcz absurdalna i niczym logicznym nie poparta... Oprócz oczywiście zysku Nikon Polska
    Ja sobie postanowiłem maksymalne 20999 zł. Wprawdzie sprzedałem na początku lutego D3s, no ale póki co kupiłem sobie w promocyjnej cenie D700.

  10. #1930

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez looki Zobacz posta
    Kilka sztuk chyba się sprzedało, które kupili pewnie ginekolodzy i stomatolodzy hobbysci Nikt kto ma d3s nie kupi/zamieni na D4 w takiej cenie, a osoby które używają obecnie D3 pewnie też się będą trochę zastanawiać. Za dotacje z Urzędu Pracy też nie starczy . Prawa popytu i podaży są nieubłagane. Nawet dla Nikon Polska.
    Jak bym był ginekologiem, to jednak wybrałbym D800/E. Duża ilość fps niekoniecznie potrzebna, powiększenie i owszem.

    Widzę, że Nikon Polska zapomniał, iż może jedynie sugerować ceny gdyż o ich wysokości decyduje jedynie rynek.
    Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.

Strona 193 z 348 PierwszyPierwszy ... 93143183191192193194195203243293 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •