Close

Strona 345 z 348 PierwszyPierwszy ... 245295335343344345346347 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 441 do 3 450 z 3472

Wątek: Nikon D4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Zelber Zobacz posta
    Bo D4 obecnie zaczyna być takim odpowiednikiem taniego wina Jest dobry, bo jest dobry i (dosyć) tani
    dokladnie tak. jest jak tanie wino. tani i lipny. nadal bede sie upieral ze najgorszy obrazek z calej gamy nikona.

Gaduła Awatar manfred
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy

Domyślnie

Mam z goła odmienne zdanie. Tyle ze moje doświadczenie to D70, D80, D700 i D 4. Ale jak widzę zdjęcia z D750 to bym tego body za darmo nie chciał. Inna sprawa że moją ulubioną matrycą była Canon 5DMKII ale af to był koszmar nie do opisania.
    A czy jest gdzies w sieci do pobrania raw z takiej samej sceny zrobiony przez aparaty ?
    Ostatnio edytowane przez manfred ; 04-12-2018 o 09:22

Domyślnie

Na dpreview można pobrać.
    D3 & D700 | 50/1.8 | 16-35/4 l 24-70/2.8 | 70-200/2.8 | 200-500/5.6 | SB-910 | YN-468 II | YN-568 EX | Fotopro MGA-684 + 62Q | bezlustro Lumix GX80
    Lowepro Whistler BP 350 AW, Flipside Sport 15AW, Photo Sport 200AW II | Camrock X60 Tank |Peak Design Capture

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Mam z goła odmienne zdanie. Tyle ze moje doświadczenie to D70, D80, D700 i D 4. Ale jak widzę zdjęcia z D750 to bym tego body za darmo nie chciał. Inna sprawa że moją ulubioną matrycą była Canon 5DMKII ale af to był koszmar nie do opisania.
    A czy jest gdzies w sieci do pobrania raw z takiej samej sceny zrobiony przez aparaty ?
    To byś lubił ta matrycę w D3x
    Mój ostatni Canon był właśnie 5DMKII przez AF

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    dokladnie tak. jest jak tanie wino. tani i lipny. nadal bede sie upieral ze najgorszy obrazek z calej gamy nikona.
    Do czego porównanie i w jakich warunkach?
    W dzień w porównaniu do D800/D810 wypada słabo ale przy wyższym iso wolę obrazek z D4. I wg mnie obrazek jest lepszy od d3s które przerobiłem 3 sztuki bo byłem zakochany w obrazku, a na d4 przesiadłem się dopiero w tamtym roku.

Domyślnie

ja odnosze sie do kolorow jakie produkuje ten sensor. nie do DR czy ISO. w porownaniu z praktycznie wszystkimi puszkami nikona - d4 wypada pod tym wzgledem najgorzej. zgoda z d600, d750 jest jeszcze gorszy, strasznie plastikowy obrazek, ale kolorystycznie nie ma gorszego niz d4. z zadnego body nie wychodzi tak paskudny kolor skory jak z d4. a d3s jesli chodzi o kolory nie ma zadnej konkurencji. nie ma innego nikona ktory daje tak ladna miesista biel.

Domyślnie

ja odnosze sie do kolorow jakie produkuje ten sensor. nie do DR czy ISO. w porownaniu z praktycznie wszystkimi puszkami nikona - d4 wypada pod tym wzgledem najgorzej. zgoda z d600, d750 jest jeszcze gorszy, strasznie plastikowy obrazek, ale kolorystycznie nie ma gorszego niz d4. z zadnego body nie wychodzi tak paskudny kolor skory jak z d4. a d3s jesli chodzi o kolory nie ma zadnej konkurencji. nie ma innego nikona ktory daje tak ladna miesista biel.
    Może warto by się było nauczyć podstaw obróbki?

Domyślnie

Kolory możesz mieć jakie chcesz i akurat biały jest najmniejszym zmartwieniem
    D800 i D810 robią się "plastikowe" na wysokich ISO (mi przeszkadza tak od 1000 ISO) i tam kolor nawet nie pomoże. D4 na 4000 jest dobrze i naturalnie, nawet DR jest ok.
    Wszystko zależy od sytuacji i potrzeb ale i od tego co robimy z plikami w PP

Gaduła Awatar manfred
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy

Domyślnie

Człowieku bzdury piszesz pokaż ten sam obrazek z dwóch puszek gdzie jest tak tragicznie. Mam wrażenie że owszem jak ktoś wspomniał naucz się przesuwać suwaki i obrazek nie będzie zły.

Domyślnie

Ja sie z toba zgadzam. Oczywiscie, ze jest to ukartowana robota okreslonych kòł. ja juz dawno ostrzegałem przed tym dyssydentem, D6 juz w lutym
    D700,D200, F100, F, F2, F3, EL, FE2, Nikkormat FT2, Nicca Tower, Canon A1, F1, FTb, Olympus E1, OM1, OM10, Kodak 35, Pentax SP2, ME, Ricoh KR, 500G, Fuji i ZenitE

Strona 345 z 348 PierwszyPierwszy ... 245295335343344345346347 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów