Close

Strona 229 z 348 PierwszyPierwszy ... 129179219227228229230231239279329 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 281 do 2 290 z 3471

Wątek: Nikon D4

  1. #2281
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    Można spróbować aku samochodowe założyć, ale pewnie będzie mało poręczne a biorąc pod uwagę przetwornice itp też nie taniej
    poza tym, sądzę że gdyby aku samochodowy był w technologii en-el18 to kosztowałby tyle ile niejedne z samochodów poruszających się po naszych drogach
    Pawle rozbierales kiedys taki akumulator (czyt. aku do lustrzanki)? Gdyby aku samochodowy byl zrobiony w tej technologii co EN-EL18 to raczej kosztowalby tyle samo co pare srub do felg chociaz samochody w tych cenach tez sie w PL trafiaja
    Ostatnio edytowane przez shaolin ; 25-04-2012 o 16:13

  2. #2282

    Domyślnie

    ale z tego co wiem, to aku do DSLRów nie są ołowiowe, z ciekłym elektrolitem ?
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  3. #2283
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Na szczescie nie sa

  4. #2284

    Domyślnie

    no panowie, ale bez jaj - przeciez czworki kosztuja jesli dobrze pamietam ze 4 stowy, wiec ta stowa wiecej za nowy aku to nie jest jakis dramat

  5. #2285

    Domyślnie

    No jasne ze nie. cennikowo kosztują tyle samo. Nowy jest droższy albo za sprawą ograniczonej dostępności, albo z powodu rabatu dystrybucyjnego.
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  6. #2286

    Domyślnie d 4 plamy dla zainteresowanych

    witam.krótko.
    w poniedziałek telefon z serwisu "aparat naprawiony" to jadę(400 kilometrów),trzy serie strzałów przed serwisem i plamek przybywa w sposób ciągły tzn z każdą klatką więcej.wymiana obiektywów na serwisowy i to samo.
    kierownik serwisu tłumaczy,że mam złe fluidy i,że im działał poprawnie...mówi też,że z reguły fotografuje się trzymając aparat na wprost a nie do góry...zostawiam bez komentarza.aparat został do ponownej "naprawy"....
    ewentualnie do wysyłki do europejskiego serwisu w Holandii.
    Widać,że skądinąd bardzo mili Panowie z serwisu Nikona mają określone odgórne wytyczne natomiast,
    firma NIKON POLSKA broni się "rękami i nogami" przed wymianą aparatu na nowy.

    w chwili obecnej postanowiłem ostatni raz zostawić d4-kę w serwisie.
    jeżeli problem nie zostanie usunięty a ja będę w dalszym ciągu zwodzony "złymi fluidami" i zasadą trzymania aparatu prostopadle do fotografowanego obiektu, wystąpię na drogę sądową oraz opiszę całą sprawę we wszystkich możliwych mediach.

    i tak jak powiedziałem nie winię serwisu.postanowienia i wytyczne wydawane są z wyższego szczebla.



    pozdrawiam forum oraz serwis Nikona.
    Ostatnio edytowane przez kilimanjaro ; 25-04-2012 o 22:15 Powód: interpunkcja

  7. #2287
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kilimanjaro Zobacz posta
    witam.krótko.
    w poniedziałek telefon z serwisu "aparat naprawiony" to jadę(400 kilometrów),
    Gdyby to ja był na Twoim miejscu to panowie z serwisu już dawno zapoznali by się z moją ciupagą

  8. #2288
    GT Obecni
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kilimanjaro Zobacz posta
    witam.krótko.
    w poniedziałek telefon z serwisu "aparat naprawiony" to jadę(400 kilometrów),trzy serie strzałów przed serwisem i plamek przybywa w sposób ciągły tzn z każdą klatką więcej.wymiana obiektywów na serwisowy i to samo.
    kierownik serwisu tłumaczy,że mam złe fluidy i,że im działał poprawnie...mówi też,że z reguły fotografuje się trzymając aparat na wprost a nie do góry....
    Może przygotowują w tajemnicy wersję do zdjęć chmurek, ptaków i samolotów..?

  9. #2289

    Domyślnie

    Ale sobie chłopie dogodziłeś z tym D4.
    Tyle PLN'ów wydane a aparat nadal kicha
    D700, N80-200/2.8D ED N, S50/1.4, T28-75, SB700

  10. #2290
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    kicha w to nie mieszaj Ale za tekst o zlych fluidach i o tym, zeby nie focic do gory to ktos by wyladowal na OIOMie i na pewno nie bylbym to ja (gdybym byl wlascicielem D4 z problemami)...

Strona 229 z 348 PierwszyPierwszy ... 129179219227228229230231239279329 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •