Close

Strona 227 z 348 PierwszyPierwszy ... 127177217225226227228229237277327 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 261 do 2 270 z 3471

Wątek: Nikon D4

  1. #2261

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez masta Zobacz posta
    Mam pytanie odnosnie d4ek w polskiej dystrybucji, czy wszystkie aparaty w gwarancji maja wbite ze jest to produkt demonstracyjny? Rozmawialem w FJ gdzie poinformowano mnie ze kazdy aparat ma taki wpis na gwarancji i tu moja ciekawosc czy przypadkiem nie probuja w pierwszej kokejnosci na "sile" sprzedac sprzetow z roadshow-ow...
    nie wszystkie aparaty mają taką pieczątkę, ale ogólnie dużo sprzętu w FJ i w innych miejscach ma pieczątkę "produkt demonstracyjny" - jakiś układ NP z siecią dystrybucji, bowiem przyjeżdżają całe pudła np. obiektywów 35tek 1.8 lub kompakcików coolpixów z serii L i S i też są "demonstracyjne" - o szczegóły jednakże trzeb by pytać dyrektorów handlowych Nikona i sieci dystrybucyjnej

    nie sądzisz chyba jednakże, że te wszystkie kompakciki czy obiektywiki jeżdżą po roadshow bo to by było nierealne

    fakt, że taka pieczątka wyglada dziwnie i nieatrakcyjnie, ale w rzeczywistości ten sprzęt jest nowuitki, prosto z fabryki, nawet folie nie są pozaginane inaczej niż fabrycznie - parę sztuk sprzętu "demo" w FJ ogladałem
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  2. #2262

    Domyślnie

    już o tym pisaliśmy... ale może załóżmy nowy wątek o D4 i/lub doklejmy ten, albo coś innego.
    Bo nie ukrywam brak działającej "strzałki" informujacej i odsyłającej do najnowszych wątków jest dość upierdliwe.
    Plis, Plis moderatorzy.... podziałajcie coś.
    Dzięki
    ____________________
    Nikoniki i nikkoriki... D4s, D750, D3200, rybka 16, 14-24, 70-200, 24 f/1.4, 35 f/1.4, 50f/1.4, 85 f/1.4 i na deser fuji X100
    www.stefanolszak.pl

  3. #2263

  4. #2264

    Domyślnie

    i co? ktoś wie o co kaman z tymi demonstracyjnymi puszkami?

  5. #2265

    Domyślnie

    generalnie mam wrażenie, że przegięli w zieloną stronę ale muszę przyznać rację, że poprzednio byli nieco po niebieskiej stronie mocy ...
    w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...

  6. #2266
    darsien
    Gość

    Domyślnie

    A czy ktoś widział może body D4 na półce w Wa-wie? Może udałoby się kupić i w końcu zacząć coś ciekawego robić. Dodam, że najbardziej interesują mnie funkcje filmowe, a D4 oferuje wyższe ISO niż D800.

    Może ktoś się wypowie czy warto?

  7. #2267

    Domyślnie

    abfoto
    x-pro2 + xt-10 | 23 2.0 + 35 1.4 + 50 2.0 <3
    www.ma-foto.pl

  8. #2268

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darsien Zobacz posta
    A czy ktoś widział może body D4 na półce w Wa-wie? Może udałoby się kupić i w końcu zacząć coś ciekawego robić. Dodam, że najbardziej interesują mnie funkcje filmowe, a D4 oferuje wyższe ISO niż D800.

    Może ktoś się wypowie czy warto?
    sprobuj Fotojoker'a w Arkadii. Maja tam tony sprzetu

  9. #2269
    darsien
    Gość

    Domyślnie

    Hmm, do ABFoto napisałem bo fona to tam nikt nie odbiera (na 3 numerach) - zobaczymy. A do FJ zaraz popróbuje zadzwonić

  10. #2270

    Domyślnie

    Te produkty z wbitą pieczątką "produkt demonstracyjny" są w pełni wartościowe i w pełni podlegające gwarancji. Nie są to też produkty z roadshow-ów i innych takich eventów tylko nowiutkie sztuki. Chodzi o to, że zazwyczaj (żeby nie użyć słowa "zawsze") nowości rynkowe pierwszy raz zamawiane do jakiegoś sklepu są kupowane od dystrybutora z tzw rabatem demo, tzn np. jedna sztuka w normalnej cenie + druga w cenie ileś tam procent niższej. Ta pieczątka to jest niejako zemsta Nikona za rzeczony rabat demo Pieczątka dotyczy wszystkich produktów - obiektywów, aparatów z każdego segmentu i lamp.
    D800 + D300 + N 14-24 f/2.8 + N 70-200 f/2.8VR + N 50 f/1.4 G + N 10,5 f/2.8 + SB 900

Strona 227 z 348 PierwszyPierwszy ... 127177217225226227228229237277327 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •