Close

Strona 1715 z 2246 PierwszyPierwszy ... 7151215161516651705171317141715171617171725176518152215 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 17 141 do 17 150 z 22451
  1. #17141

    Domyślnie

    Przy migawce elektronicznej AF-C działa w upośledzony sposób. Poza tym może ona negatywnie wpływać na poziom szumów przy wyciąganiu cieni.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  2. #17142

  3. #17143

    Domyślnie

    Witam wszystkich wracając na forum.
    Czy ktoś testował w praktyce działanie video w Fuji x-Pro2?
    Będę w najbliższych tygodniach kupować aparat na forofuszki, którym dodatkowo musi dawać radę w video i zastanawiam się pomiędzy Sony A7 II a Fuji właśnie. Normalnie bez zastanowienia brałbym x-T2, jednakże odstrasza mnie brak wizjera, więc pomyślałem o x-Pro2 jako o złotym środku.
    (jakość 4K nie jest mi niezbędna). Czy ktoś ma jakieś doświadczenia?

    X-T2 | 35/2 | 50/2 | ETRSi | 75/2.8
    radek.art.pl / facebook

  4. #17144

    Domyślnie

    I tak nie nagrasz video przez wizjer optyczny.
    www.sarwinski.coml | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  5. #17145

    Domyślnie

    Bierz x-t2, super aparat
    Ostatnio edytowane przez jazco ; 07-11-2016 o 07:46 Powód: Jednak nie mam racji

  6. #17146

    Domyślnie

    Z tym wizjerem optycznym to pokreciłem, bo nie wiem czemu mi się wymyśliło, że on w ogóle nie ma wizjera tylko wyświetlacz lcd na ściance, co oczywiście jest nonsensem.
    Doczytałem jeszcze w międzyczasie i właściwie nie ma się już co zastanawiać, tylko trzeba brać x-T2.

    X-T2 | 35/2 | 50/2 | ETRSi | 75/2.8
    radek.art.pl / facebook

  7. #17147

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez radekone Zobacz posta
    Witam wszystkich wracając na forum.
    Czy ktoś testował w praktyce działanie video w Fuji x-Pro2?
    Będę w najbliższych tygodniach kupować aparat na forofuszki, którym dodatkowo musi dawać radę w video i zastanawiam się pomiędzy Sony A7 II a Fuji właśnie. Normalnie bez zastanowienia brałbym x-T2, jednakże odstrasza mnie brak wizjera, więc pomyślałem o x-Pro2 jako o złotym środku.
    (jakość 4K nie jest mi niezbędna). Czy ktoś ma jakieś doświadczenia?
    Jezeli chodzi o dobre filmowanie to poszedlbym bardziej w SONY.






    Sama funkcja filmowania w aparacie to nie wszystko.

    AF musi ladnie FILMOWO brykac a obiektyw powinien dac Ci mozliwosc robienia lagodnych zbizen i oddalen a to wymaga odpowiedniej konstrukcji napedu szkla.
    Fuji takich szkiel nie ma a Sony ma... wiec warto sie nad tym zastanowic jezeli
    filmowanie jest waznym elementem w Twoich planach.

    Zastanawiam sie czy koniecznie potrzebujesz body za okolo... 7000 zl ?
    X-T10, XF 16-55/2.8, XF 35 f/1.4, XF 55-200, 5D MKII , EF 24-105 mm f/4L IS USM, EF 85mm f/1.8 USM, A6000 SEL18-105/4

  8. #17148

    Domyślnie

    Używa ktoś może pasków Eupidere?
    Planuję kupić jakiś pasek skórzany do X-E2, waham się między ThinBlack (szerokość 12mm), a BoldBlack (szerokość 25mm).
    Teraz pytania: jaka szerokość jest optymalna? czy takie paski zajmują dużo miejsca po zwinięciu?
    FUJI+NIKON

  9. #17149

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darekw1967r Zobacz posta
    AF musi ladnie FILMOWO brykac a obiektyw powinien dac Ci mozliwosc robienia lagodnych zbizen i oddalen a to wymaga odpowiedniej konstrukcji napedu szkla.
    Fuji takich szkiel nie ma a Sony ma... wiec warto sie nad tym zastanowic jezeli
    filmowanie jest waznym elementem w Twoich planach.

    Zastanawiam sie czy koniecznie potrzebujesz body za okolo... 7000 zl ?
    Super, dzięki, obejrzę po powrocie z pracy.
    Potrzebuję aparat, który da radę i w video i w fuszkowych zdjęciach. Szczerze mówiąc, to cały czas byłem 50/50 pomiędzy A7II a Fuji, a wagę przychyliłem w stronę tego drugiego z takich powodów jak fakt, że jest to nowszy sprzęt, filmowe filtry oraz 'budowa aparatu+przyjemność użytkowania', bo jednak wychowałem się na analogach.

    Masz na myśly jakieś konkretne szkła Sony?

    A czemu aparaty za 7000zł? Bo chyba nie ma innych opcji. A kłapiącej lustrzanki chciałbym uniknąć jak tylko się da....

    X-T2 | 35/2 | 50/2 | ETRSi | 75/2.8
    radek.art.pl / facebook

  10. #17150

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez radekone Zobacz posta
    A kłapiącej lustrzanki chciałbym uniknąć jak tylko się da....
    Pamiętaj tylko, że bezlusterkowce - jeśli nie korzystasz z migawki całkowicie elektronicznej - kłapią wcale nie gorzej od lustrzanek, bo - w przeciwieństwie do lustrzanek - migawka przy każdym zdjęciu wykonuje DWA pełne cykle pracy - jest otwarta do celowania, przed zdjęciem zamyka się, otwiera na czas ekspozycji, zamyka, i otwiera by znów pozwolić na celowanie. Zamiast kłapania lustrem masz dwa razy więcej kłapania migawką, co w sumie mniej więcej na jedno wychodzi. W dodatku ta konieczność zamknięcia migawki przed zdjęciem powoduje opóźnienie, którego nie da się wyeliminować, i chyba jest ono większe, niż opóźnienia w lustrzankach, wywołane koniecznością podniesienia lustra.

    https://www.youtube.com/watch?v=JRbtWZ08x9U
    Hemingway: Great pictures. What camera do you use?
    Irving Penn: Great story. What typewriter do you use?

    NikoSam/SamsuNik (aka Maciej)

Strona 1715 z 2246 PierwszyPierwszy ... 7151215161516651705171317141715171617171725176518152215 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •