Close

Strona 2130 z 2246 PierwszyPierwszy ... 1130163020302080212021282129213021312132214021802230 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 291 do 21 300 z 22451
  1. #21291

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez .:Gerard:. Zobacz posta
    Jezeli do mnie piszesz, to widać jak na zdjęciach, ze w ciemnice sie wchodzi (potknąłem sie wielokrotnie) i tylko światła widać, efekt niesamowity, wiele zdjęć nie zrobiłem czy innych nie pokazałem bo sa prywatne
    komórką to by z cieni wyciągnęło i byłby przekłamany obraz
    Nie, nie do Ciebie, sorki. Pisałem do @basket - a. Gdzieś obiło mi się o oczy, że ma kamlana.

  2. #21292

    Domyślnie

    Aha, wyjaśnione, pełna kultura, kłaniam sie
    Jako ze późna sobota to zdrowia życzę i wzniosę

  3. #21293

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cornelson Zobacz posta
    No to teraz coś z tego kamlana by się przydało zobaczyć. Jakie wrażenia?
    Skoro wiesz, to chyba coś widziałeś?
    Sprzedałem 60/2.4 z myślą o XF 56. Kurde nie wiem co mnie wzięło, bo ze mnie porterecista jak z koziej dupy wiadomo co. Parę dni temu poczytałem o kamlanie, no i jest u mnie. To szkło w porównaniu do XF 56/1.2 jest jedną wielką wada optyczną
    Część z tych wad jest w łatwy sposób korygowalna w np LR, inne trzeba przyjąć lub je pokochać Czyli tak jak jest z pleśniakami. Kamlan na brzegach ma nieziemskie aberacje-można to skorygować zadowalajco Ostrość jak na szkło za takie pieniądzę od pełnej dziury w centrum bardzo okej.
    Wykonałem nim kilkadziesiąt zdjęć. Te które są poniżej przepuszczone są przez LR(głównie wyostrzanie) podobnie jak w pleśniakach algorytm fuji po prostu tego nie obsługuje
    Aaaa. jeszcze o budowie. Bierzesz w łapę i jesteś w szoku. Metal i szkło. Pierścienie bardzo precyzyjne-super!

    Kamlan 50/1.1@1.1
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Beatka-kamlan2.jpg
Wyświetleń:	185
Rozmiar:	719,2 KB
ID:	12356

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Beatka-Kamlan-1.jpg
Wyświetleń:	183
Rozmiar:	1 019,5 KB
ID:	12357

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Orionek-Kamlan--2.jpg
Wyświetleń:	184
Rozmiar:	657,1 KB
ID:	12358
    Ostatnio edytowane przez basket ; 05-08-2018 o 22:40
    Fuji

  4. #21294

    Domyślnie

    Może mi ktoś powiedzieć co się stało? Używam capture one najnowszą wersję i takie cyrki mi wychodzą na niektórych zdjęciach. Np w przeglądarce RAW czegoś takiego nie mam...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	08d455b8356d4.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	1,72 MB
ID:	12359

  5. #21295

    Domyślnie

    To może byś problem z kartą graficzną. Zaktualizuj sterowniki grafiki, a jak nie pomoże płyty głównej.
    Fuji

  6. #21296

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez basket Zobacz posta
    Skoro wiesz, to chyba coś widziałeś?
    Sprzedałem 60/2.4 z myślą o XF 56. Kurde nie wiem co mnie wzięło, bo ze mnie porterecista jak z koziej dupy wiadomo co. Parę dni temu poczytałem o kamlanie, no i jest u mnie. To szkło w porównaniu do XF 56/1.2 jest jedną wielką wada optyczną
    Część z tych wad jest w łatwy sposób korygowalna w np LR, inne trzeba przyjąć lub je pokochać Czyli tak jak jest z pleśniakami. Kamlan na brzegach ma nieziemskie aberacje-można to skorygować zadowalajco Ostrość jak na szkło za takie pieniądzę od pełnej dziury w centrum bardzo okej.
    Wykonałem nim kilkadziesiąt zdjęć. Te które są poniżej przepuszczone są przez LR(głównie wyostrzanie) podobnie jak w pleśniakach algorytm fuji po prostu tego nie obsługuje
    Aaaa. jeszcze o budowie. Bierzesz w łapę i jesteś w szoku. Metal i szkło. Pierścienie bardzo precyzyjne-super!
    Dzięki. Może upierdliwy jestem, ale warto było zamieniać 60 na Kamlana? Ja nie ukrywam mam problem z ręcznym ostrzeniem (wzrok) a FP jakoś na pleśniakach nie działa mam wrażenia jak trzeba. Oczywiście jest jeszcze opcja, że przejściówka jest zła czy też ja nie ustawiam aparatu jak trzeba (nie wiem jaka różnica jest w dolnym i górnym FP). Dlatego pomimo, iż Kamlan ma mocowanie X jakoś jestem sceptyczny.

  7. #21297

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez basket Zobacz posta
    To szkło w porównaniu do XF 56/1.2 jest jedną wielką wada optyczną
    Piękne foty robi ta wada optyczna.
    Mógłbyś pokazać coś prosto z puszki, bez korygowania?

  8. #21298

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dvd_100 Zobacz posta
    Może mi ktoś powiedzieć co się stało? Używam capture one najnowszą wersję i takie cyrki mi wychodzą na niektórych zdjęciach. Np w przeglądarce RAW czegoś takiego nie mam...
    Hmm, czy to nie jest czasem jakiś stary MacBook?
    FF (Fuji + Fuji)

  9. #21299

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Merde Zobacz posta
    Hmm, czy to nie jest czasem jakiś stary MacBook?
    Gdzie tam zwykły stacjonarny z win 10

    Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka

  10. #21300

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez basket Zobacz posta
    To może byś problem z kartą graficzną. Zaktualizuj sterowniki grafiki, a jak nie pomoże płyty głównej.
    No i w sumie nadal pupa.

    O dziwo w LR czegoś takiego nie mam.


Strona 2130 z 2246 PierwszyPierwszy ... 1130163020302080212021282129213021312132214021802230 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •