Close

Strona 11 z 2246 PierwszyPierwszy ... 91011121321611115111011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 22451
  1. #101

    Domyślnie

    No to doczekałem się aparatu dla siebie lekki, niepozorny, o możliwościach lustrzanki teraz przez pół roku świnka-skarbonka i przed wakacjami zakupię, jeśli testy i sample potwierdzą pierwsze wrażenie. Dobrze że się powstrzymałem z x100.
    Szkoda że nie zrobili tego z F-mount to by była bestia a swoją drogą to ciekawe czy nie powstanie jakaś przejściówka, czy powstały takowe np. na nexa itp?

  2. #102

    Domyślnie

    Z sieci:

    Fuji announced the lens roadmap for 2012 and 2013. There are at least seven lenses coming and all zoom lenses will feature a built-in Image Stabilization system.

    This are the lenses coming in 2012:
    -14mm f/2.8
    - 18-72mm f/4.0 with IS (Image stabilization).

    This are the lenses coming in 2013
    - 28mm f/2.8 pancake
    - 23mm f/2.0
    - 72-200mm f/4.0 IS
    - 12-24mm f/4.0 IS

    Wygląda bardzo rozsądnie, aczkolwiek szkoda, że nie ma jakiegoś 60/1.4 do portretu.
    FM3a + Nikkor 50/1.2; M9 + 28/2.8, 50/1.4, 35/1.4; 5D + 50/1.2

  3. #103

    Domyślnie

    Pięknie, pięknie! Będzie kompletny, bardzo porządny system - świetnie pomyślane szkła. Całe szczęście, że nie ma 5 ciemnych zoomów (np z światłem 6.7 na końcu....) w pokrywających się zakresach.

  4. #104
    Rozmowny
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    augustów/żory/stafford
    Posty
    667

    Domyślnie

    bardzo dobra wiadomość od fuji
    ...

  5. #105

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    5 ciemnych zoomów (np z światłem 6.7 na końcu....) w pokrywających się zakresach.
    Na jakimś forum (nazwy nie pamiętam) czytałem ze to niby zoomy do video

  6. #106

    Domyślnie

    ...do video gore

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  7. #107

    Domyślnie

    tylko, żeby ta 14'ka 2.8 nie kosztowała pierdyliarda bo byłaby ciekawym kąskiem na wyprawy wakacyjne plus do tego coś jasnego w okolicy 35-50 (ekwiwalent)
    Mamiya + Sony

  8. #108

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MariuszJ Zobacz posta
    Niestety, obawiam się że zarobią na nowych 27 modelach g...nych kompaktów, których między sobą nie rozróżniam.

    Oduczyłem się obiektywizować sprawy z perspektywy swojego kręgu znajomych :/
    Pisząc posta, myślałem o tym, że na tle innych produktów segmentu przeznaczonego dla średnio zaawansowanych / zaawansowanych odbiorców pewnie ta linia X będzie całkiem rentowna.

    Rację masz jednak, że najwięcej zarabia się na konstrukcjach typu Dxxxx czy kompaktach No ale to jest oczywiste - w wątkach o D800 i D4 natomiast, odnoszę wrażenie, że większość myśli, że firma zarabia głównie na tych produktach

    Cytat Zamieszczone przez acidjazz Zobacz posta
    This are the lenses coming in 2012:
    -14mm f/2.8

    This are the lenses coming in 2013
    - 12-24mm f/4.0 IS
    Uuu, całkiem idealnie

    Cytat Zamieszczone przez kh29228 Zobacz posta
    tylko, żeby ta 14'ka 2.8 nie kosztowała pierdyliarda bo byłaby ciekawym kąskiem na wyprawy wakacyjne plus do tego coś jasnego w okolicy 35-50 (ekwiwalent)
    To jest też racja... Dlatego ja w liście życzeń wolałbym tańszą 14 f4.0 - no ale od tego będzie pewnie zoom - tyle, że znacznie większy i cięższy. I w konfrontacji z tym co używam, wygoda obsługiwania lustrzanki może wziąć górę. A taka 14ka 2.8 pewnie, znając fuji, będzie kosztowała krocie

    No ale coś za coś. Gdyby ten system nie zapowiadał się tak fajnie, to szkła byłyby plastikowe i kosztowały tysiaka. Ale wtedy byśmy tu nie rozmawiali i nie marzyli o zakupie
    Ostatnio edytowane przez Inkognito ; 10-01-2012 o 12:14
    Z pozdrowieniami,
    Ink.
    Instagram

  9. #109

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kh29228 Zobacz posta
    moich kilka wniosków:
    4. plus za nagrywanie FHD z dźwiękiem stereo, ale tylko max 29 minut
    Wszystkie lustra mają takie ograniczenie. Jeśli czas kręcenia filmu przekracza 30 minut podpada to w EU jako kamera - inne cła, podatki, opłaty licencyjne za kodeki i wreszcie... zakazy stadionowe
    Taką informację usłyszałem na szkoleniu Canona, gdzie ktoś się oburzył, że 1D-x kręci filmy TYLKO do 29:59. Wg mnie ma to sens
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  10. #110

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qooba Zobacz posta
    Wszystkie lustra mają takie ograniczenie. Jeśli czas kręcenia filmu przekracza 30 minut podpada to w EU jako kamera - inne cła, podatki, opłaty licencyjne za kodeki i wreszcie... zakazy stadionowe
    Taką informację usłyszałem na szkoleniu Canona, gdzie ktoś się oburzył, że 1D-x kręci filmy TYLKO do 29:59. Wg mnie ma to sens
    aaa... dzięki za wytłumaczenie człowiek całe życie się uczy
    Mamiya + Sony

Strona 11 z 2246 PierwszyPierwszy ... 91011121321611115111011 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •