Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie porady potrzebuje... ach te wybory...

    Sprawa wyglada tak ze mam od nowosci uwalone USB na plycie Asus M4A89GTD PRO. O tym ze to wada plyty dowiedzialem sie niedawno. Owo uwalenie sprawia ze komp albo nie widzi drukarki albo po jej podpieciu sie resteuje w dosc nietypowy sposob. Sprowadza sie to do tego, ze drukarka jest nieuzywalna z PeCetem. I teraz moge:

    1) Zostawic plyte i wymienic drukarke na wi-fi. Tylko chyba i tak musze ja podpiac pod kompa celem jakiejs konfiguracji, tak ?

    2) Wymienic plyte na Asrock'a 880G Pro 3 (ma zintegrowana grafe co mi wybitnie pasuje) + nowy naped DVD (ten co mam nie ma SATA)

    3) Wymienic plyte na Asus'a M5A97 + najtanszy Radek z pasywnym chlodzeniem + nowy naped

    Wybor plyt przyszlosciowy - moze kiedys buldozera kupie. No i maja kolorowy BIOS i programy do obslugi np wiatrakow (ze speedfanem sie nie lubimy).

    Cenowo wychodzi to w tej samej kolejnosci od 1 do 3 w porzadku rosnacym.

    Pomozcie bo jesli zmiana plyty to w miare szybko żeby montaz zgrac z instalowaniem systemu na nowym SSD. Ja sie po prostu zdecydowac ni cholery nie moge.

  2. #2

    Domyślnie

    Kupic karte z USB na pci?
    d70s + N18-70 + N55-200

  3. #3

    Domyślnie

    Mam z USB 3.0 karte Akasa i drukarka na niej też nie hula. Uprzedzajac kolejne pytanie - drukarka jest OK bo dziala z laptopem

  4. #4

    Domyślnie

    Kwestia ustawien / braku kompatybilnosci ? Drukarka powinna smigac na porcie USB z karty na pcie tak samo jak z plyty glownej.
    d70s + N18-70 + N55-200

  5. #5

    Domyślnie

    Ustawien czego ? Jakiej niekompatybilnosci ?
    USB 3.0 jest kompatybilne z 2.0. Ustawiac nie ma co.

  6. #6

    Domyślnie

    Jak Ci bardzo pasuje wymiana na Asrocka, to wymień. A Bulldozer się chyba nie opłaca. Przynajmniej do gier, a jak jest w obróbce 2D, to nie wiem. Tak czy siak, zapewne kiedy obecny sprzęt przestanie Ci wystarczać, Bulldozer będzie już przeżytkiem.

  7. #7

    Domyślnie

    Widzialem przypadki urzadzen ktore nie dzialaly na usb 3.0 a dzialalay w w tym samym systemie na 2.0 , wiec z kompatybilnoscia bywa roznie.
    d70s + N18-70 + N55-200

  8. #8

    Domyślnie

    U mnie ani 2.0 ani 3.0.

    Grac nie gram. Internet i zdjecia i filmy

  9. #9

    Domyślnie

    Masz uszkodzoną płytę, więc wymień na sprawną. Przynajmniej ja nie lubię mieć czegoś co nie działa jak powinno.

  10. #10

    Domyślnie

    Tą płytę mam chyba z rok ale bagatelizowałem sprawę bo drukarka nie byłą odpalana prawie w ogóle. Poza tym nie mogę się pozbawić kompa na nie_wiadomo_jak_długo

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •