Close

Strona 2138 z 2397 PierwszyPierwszy ... 1138163820382088212821362137213821392140214821882238 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 371 do 21 380 z 23962

Wątek: Sony NEX

  1. #21371

    Domyślnie

    Naserkiciu ! (jak mawia moja żona)

    Panie Jacku, com napisał, napisałem, bo tak sobie uważam, nigdzie tam nie właziłem, póki się tu o zmianach nie zaczęło pisać. Pan masz takie zdanie, ja inne, ja tu jestem od 1,5 roku, nie liczę się i nie aspiruję. Ponadto podnosiłem też fakt, że właściciel ma swe prawa, a wątek (wątki IS) jest specyficzny. Ale żebram, póki nas nie zamknęliście, nie przenośmy tu awanturki, jeśli to jam, padalec, przeniósł, tedy - całkiem szczerze przepraszam Polacy kłócą się o duperele na żywo, a w necie to już sobie by flaki powydzierali. Co będzie, to będzie

    @rycerz, dzięki, Drukarnia jest jednym z ostatnich pubów z Rzeszy, w których jest ten klimat, co to kiedyś był w Plastykach, Nielocie, Reaktorze, Architektach. No jest jeszcze Underground

    W Drukarni bywają nawet nasze rodzime Ahaby, mam niewątpliwy zaszczyt być kolegą co najmniej trzech z nich


    @d90. Przez Ciebie i Sancza zmokłem dziś, jakieś foty mam, ale że żona spożywa wódkę na imprezie służbowej, ja gotuję curry imirowe i zaraz zjaram ryż. Tedy foty później

  2. #21372

    Domyślnie

    d90, co w Lublinie? szczerze powiem że nie wiem - sporo (chyba) pracuję a po pracy rodzina I zdjęć teraz bardzo mało robię, a jak już to też głównie rodzinę - a rodziny do netu nie wrzucam.
    Ale tak to jest jak maluchy są w domu.
    Za to cieszę się że Wy nadrabiacie i jest co pooglądać

  3. #21373
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cichy70 Zobacz posta
    niemniej mogę za jakiś czas szanować bez mojej obecności tutaj.
    ale to was chyba najmniej martwi.
    a mnie i owszem, chociaż mogę spokojnie bez tego żyć.
    Zadaje ci więc proste pytanie. Co sie tutaj zmieniło (poza tym, że doszedł mój wpis )
    Jesli nic, to po co sugerowanie odejścia, albo że się nie przejmujemy.
    gdybym sie nie przejmował to bym z forumowiczami nie rozmawiał. Nie byłoby tych wpisów.
    Po prostu sytuacja jest dziwna - gasze pożar, którego nie ma. Jest tu larum, grożby odejścia. A powód? Powodu nie ma. Ktoś w innym wątku dał propozycje, która nie przeszła. No litości, to nawet rozmawiac nie możemy? Nakładacie na modów zakaz wypowiedzi?
    Teraz zacznie byc grożnie - bo takie usuwanie modów powoduje wychylenie wahadła raz w jedną, ale potem w druga stronę. Co skutkowało tym, czym skutkowało dla AO.
    Ja nie będę zawsze czytał i nie interweniował. Nie róbcie sobie wrogów z tych moderatorów, którzy sa przychylni. A teraz moderatorów jest kilkunastu. I mogą moderować z różnym wyczuciem.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #21374

    Domyślnie

    Jacek, najpierw zaczęliście pisać o zmianach i porządkach tutaj, a dziś machać mieczomopem i kasować posty na prawo i lewo bez zastanowienia.
    (A błąd skryptu wyszedł Wam bokiem, bo zrobił z tego jeszcze większą karykaturę.)
    Potem zaczęliście przywracać, też bez większego sensu.
    Więc nie dziw się, że niektórzy mają deja vu (tak, po raz kolejny to piszę), co spowodowało >sarkazm mode< ON.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  5. #21375

    Domyślnie

    Ja się pytam, gdzie się podział Mariusz J?

  6. #21376
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Owszem. Pisalismy. Tez na ten temat rozmawiales. Ty i doktor. I na koncu wykluł sie pomysl taki by kopiowac posty. By w tym temacie nic nie zmieniać. Bez przesady. Jalas panika sie tu szerzy a nie ma do tego podstaw. Taka postawa uzytkownikow bedzie powodowala ze nie bedziemy chcieli rozmawiac i ustalać, tylko bedziemy robili to co sami uwazamy. To nie jest lepsze. Uwazacie ze to gorzej, ale konsekwencją takich wpisow jest to ze nas pchacie w te strone.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #21377

    Domyślnie

    A po co kopiować ?
    Załóżcie sobie wątek techniczny np: a6000.
    Bedzie oddzielny wątek. Bedzie dobrze.
    Beda ludzie merytorycznie pisali. A Wy będziecie kasowali posty i fotki.
    Tak czy siak - ktos kiedys sie zorientuje ze tu sa pieniadze i zrobi inne forum.
    Kwestja reklamy tylko mz...

    Po co nękać ?
    Stekać ?
    Szukac dziury w całym ?

    I nie cytuj ilości odsłon pojedynczych wątków.
    Ja w ramach protestu, zeby wskaźniki opadły - biore urlop.
    Sanczo mowi ze on też. Na tydzień.
    Jakby kto co, to do niedzieli
    Pzdr

    Ps.
    Zobaczę czy bedzie gdzie wracać ?

    Buziaki dla wszystkich od sanczo !!!

  8. #21378

    Domyślnie

    Znaczy, idzie na ostro


  9. #21379

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    I na koncu wykluł sie pomysl taki by kopiowac posty. By w tym temacie nic nie zmieniać.
    To był chyba mój pomysł, ale nawet nie chce mi się sprawdzać, czy posty na ten temat jeszcze są czy wyleciały.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  10. #21380

    Domyślnie

    Nadciągała burza....

    No i dla moich dwóch kolegów, d90 i sancza, co się obrazili, obiecane co z LT i primoplana. Warunków nie było, jedyny dostępny quasi bokeh:

    [palce, linki, piwo ]

    Ostatnio edytowane przez Owain ; 29-07-2016 o 23:49

Strona 2138 z 2397 PierwszyPierwszy ... 1138163820382088212821362137213821392140214821882238 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •