Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    oczywiscie .. tomaszow lezy w dolinie pilicy, bezposrednie polaczenie z wisla i baltykiem .. .. zebyscie sie nie zdziwili jak zamiast fotografowac bedizecie mi pomagc czolno dlubac

  2. #12
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Dolny Śląsk
    Posty
    152

    Domyślnie

    Na temat luzów obiektywu 18-70 rozmawiałem z serwisem i odpowiedź serwisanta była taka że ten luz jest fabryczny i taki ma być
    Nikon D70, Nikkor AF-S 18-70 ED DX, Tamron 70-300 LD Macro, 50mm 1.8 Kingston 256mb i 1gb, SB800

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin
    jak tak adlej pojdzie to kupie sobie cos na c
    CZOPEK

    To Tylko skojarzenie!!
    moze. w koncu to i to do d...
    --
    Jiro
    D70 i kilka szpejuff

  4. #14
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    buahhahha ... i znow .. moja firma bedzie zachwycona ..znow bedize czysta klawiatura .. dobre ze nic wlasnie nei jadlem

  5. #15

    Domyślnie

    właśnie kupiłem mój też ma luzy szkoda ten obiektyw chodzi po 1000zł za taką cenę powinno być bez oj nikon.....
    Pozdrawiam Piotr

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez trigger
    właśnie kupiłem mój też ma luzy szkoda ten obiektyw chodzi po 1000zł za taką cenę powinno być bez oj nikon.....
    Skoro to luz fabryczny znaczy tak ma być. Nie rozumiem czemu ten ryk że szkło Za 1k i takoe cuś. Jak nowy wóżek kupicie za dużo więcej $ to też żale wylewaćie na forach różniastych że ma luz w kierownicy
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  7. #17

    Domyślnie

    Mój ma luzy w przedniej części oprawy, nie ma w pierścieniu ZOOMa. Ale tak ma pewnie większość - normalka.
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •