Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
  1. #1

    Domyślnie Tamron AF 28-75mm 28-75 f/2.8 XR Di

    Pytanie:

    1. Czy cena 1 625,00 zł jest odpowiednia? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=53621534
    2. Czy ktos zna sprzedawce - POLUSA Sp. z o.o. z Wroclawia?
    3. Czy przy reporterce jest sens zakupu tego szkla zakladajac ze bylo by uzywane zamiast N 28-80? Tak wiem ze jest jasniejszy ale nie jestem przekonany ze bede to wykorzystywal?

    Dzieki z gory za odpowiedz.

  2. #2

    Domyślnie

    1. Cena zawyzona
    2. Nie znam
    3. To bardzo dobry obiektyw, ale przy reporterce może być za wąski (zaczyna się od 42)
    Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Moim zdaniem sprawdź jak jest z gwarancją POLUSA to chyba ze stanów sprowadzają sprzęt a gwarancja USA w Polsce chyba nie jest honorowana. Co do centy to widywałem go za ok 1300-1400, 1625 to chyba troszkę za dużo. No ale ostatnio, jest go mało a popyt jest więc to normalne. Co do zastosowań w reporterce, nie chce czegoś źle stwierdzić, bo tak nie fotografuję, ale może jakiś szerszy kąt? Np. 18-70 DX ? Nie jest zły, no ale też koło 1000zł. Tamron podobno jest świetny optycznie no i wykonanie też jest ok. Sam kiedyś go chciałem kupić, ale zostaję przy 18-70, bo mi wystarcza. Światło bardziej chyba się w tele przydaje? Przynajmniej ja bym wolał jaśniejsze tele niż jasnego szerokiego kąta. Druga rzecz to patrz też na jakoś - pancerność, bo w reporterce to chyba może też mieć rolę.
    Pozdrawiam Piotr

  4. #4

    Domyślnie

    kacperek, aukcji Ci konkretnej nie podam, ale z tydzień temu, był na allegro o bodaj 300 zł tańszy

  5. #5

    Domyślnie

    Tańszy tutaj: http://allegro.pl/show_item.php?item=53849926

    A swoją drogą POLUSA ma drooogo.
    Pozdr.
    Piotr Chodorowski

  6. #6
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Do fotografi reporterskiej to Tamron jest zbyt delikatny. Optycznie jest przyzwoity, ale mechanicznie intensywnej pracy w różnych warunkach długo nie wytrzyma. Nalezałoby wybrać obiektyw zbudowany bardziej solidnie.

    Pozdrawiam:
    Andrzej

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej100
    Do fotografi reporterskiej to Tamron jest zbyt delikatny. Optycznie jest przyzwoity, ale mechanicznie intensywnej pracy w różnych warunkach długo nie wytrzyma. Nalezałoby wybrać obiektyw zbudowany bardziej solidnie.

    Pozdrawiam:
    Andrzej
    Jakies propozycje?

  8. #8

    Domyślnie

    Znając Andrzeja to napisze o Tokinie - całkiem słusznie zresztą.
    Pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez irekka
    Znając Andrzeja to napisze o Tokinie - całkiem słusznie zresztą.
    Wybacz jak juz piszesz to mozna prosic jasniej?

  10. #10

    Domyślnie

    Andrzej ma Tokinę - i jest zwolennikiem Tokin. To bardzo dobre, ale jednoczesnie ciężkie, drogie i u nas niespecjalnie doceniane szkło. Ale za chwilę pewnie sam napisze o niej.
    Pozdrawiam

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •