Close

Strona 1 z 55 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 543
  1. #1

    Domyślnie Jaką konsolę, grę kupić? Wszystko o grach telewizyjnych i na PC

    możecie podpowiedzieć, czy ten Xbox jest już wolny od wad poprzedników (słynne czerwone diody)?
    http://wyborcza.pl/1,97327,10727380,...i_Forza_3.html

    zastanawiam się nad zakupem właściwie tylko dla Forzy
    cena wydaje się być ok, w większości sklepów sama konsola bez gier jest ciut droższa

    czy może lepiej kupić coś starszego, używanego - np jakiegoś starszego Arcade czy Elite? Tylko nie mam pojęcia czym się różnią...

  2. #2

    Domyślnie

    Porównanie wersji

    Ja mam arcade z dokupionym dyskiem 120GB. Także dość stara konsola ale żadnych problemów nie mam. Ta którą pokazujesz to slim, wydaje mi się że nic nowszego nie wypuścili. Także jak cena dobra to można brać

  3. #3

    Domyślnie

    jesli ma byc juz sony to lepiej PS3 :P

  4. #4
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    A ja tradycyjnie już polecę PS3. Gry to najmniejszy pożytek z tego.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rsz Zobacz posta
    A ja tradycyjnie już polecę PS3. Gry to najmniejszy pożytek z tego.
    Ale to nie za tę kasę, co kolega napisał. Aczkolwiek przychylam się do tej rady.

  6. #6
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    O, przepraszam, nie zakumałem z ceną.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  7. #7

    Domyślnie Nintendo Wii czy Xbox Kinect?

    Ja w temacie, stoje przed wyborem prezentu na swieta, Wii tansze, ale gry gorsze i praktycznie do kazdej nalezalo by kupic dodatkowe oprzyzadowanie, Xbox drozszy, ale kinect nie potrzebuje zadnych dodatkowych rzeczy.....i chyba Xbox jest ciekawszy?!
    Chodzi o zabawke przy ktorej da sie spocic
    Coz na te chwile sie waham, ale filmiki z youtube zachecaja bardziej do Xboxa...nie wiem nic o konsolach, podobno cos trzeba kupowac na Xboxa jakies konto Live czy cos....

  8. #8

    Domyślnie

    niedawno bawilem sie PS3 z zestawem move - calkiem fajna zabawa. Tylko trzeba kontroler ciagle w dloni trzymac. Ale nie o tym...

    konto w xbox live zalozysz za darmo, ale zeby pograc przez neta bedziesz potrzebowal xbox live gold (rocznie ok 120-140zl). Jesli masz zamiar uzywac glownie kinecta, nie ma sensu wykupowanie konta gold. Duzo zabawniej jest pograc ze znajomymi w domu, zwlaszcza po malej dawce %

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Slon Zobacz posta
    niedawno bawilem sie PS3 z zestawem move - calkiem fajna zabawa. Tylko trzeba kontroler ciagle w dloni trzymac. Ale nie o tym...

    konto w xbox live zalozysz za darmo, ale zeby pograc przez neta bedziesz potrzebowal xbox live gold (rocznie ok 120-140zl). Jesli masz zamiar uzywac glownie kinecta, nie ma sensu wykupowanie konta gold. Duzo zabawniej jest pograc ze znajomymi w domu, zwlaszcza po malej dawce %
    No wlasnie sie dzis dowiedzialem o tych kontach
    On line gram tylko w jedna gre.....lubie pozabijac w BF3 i tylko na PC, wiec sprawa konta Gold jest zalatwiona
    Chociaz uwazam, ze to nie jest ok....zeby grac on line musze miec konto gold, u mnie to kwota 49 euro na rok.
    Wlasnie kinect jako jedyny nie potrzebuje zadnych dodatkow i to mnie przekonuje, nie chce wybic okna
    Ostatnio edytowane przez Greg77 ; 15-12-2011 o 05:02

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    No wlasnie sie dzis dowiedzialem o tych kontach
    On line gram tylko w jedna gre.....lubie pozabijac w BF3 i tylko na PC, wiec sprawa konta Gold jest zalatwiona
    Chociaz uwazam, ze to nie jest ok....zeby grac on line musze miec konto gold, u mnie to kwota 49 euro na rok.
    Wlasnie kinect jako jedyny nie potrzebuje zadnych dodatkow i to mnie przekonuje, nie chce wybic okna
    To nie tak do końca - mojego xboxa musiałem rejestrowac jako uzytkownik angielski (i tak zostało)
    Natomiast kody kupuję w polskim sklepie keye.pl i wychodzi bardzo ekonomicznie.
    Polecam kinecta i przestrzegam przed graniem POD żyrandolem

Strona 1 z 55 1231151 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •