Close

Strona 102 z 503 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104112152202 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 011 do 1 020 z 5022
  1. #1011

  2. #1012

    Domyślnie

    Wstyd się przyznać, ale pierwszy raz o tej marce słyszę. Może to coś z budżetówki w stylu garażowych dłubanek marki STX z mego miasta Zakręcony jestem w marki znane i uznane. BMN ??? BMW to bym kupił, a nawet posłuchał
    Te Castele warte zainteresowania głebszego.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #1013

    Domyślnie

    Kolega kolegi sam robi
    Tutaj np. Recenzje http://www.bmn.com.pl/recenzja.m1.html
    Właśnie umowilem na testy i gadkę
    ff

  4. #1014

    Domyślnie

    Recenzja z 2006 roku więc już trochę istnieją. Osobiscie to boje się takich produktów. Czesto są to wytwory bardzo charakterystyczne, co nie znaczy złe, ale dające szczęście w jakiejś specyficznej konfiguracji sprzętowej.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #1015

    Domyślnie

    Ja mam RLS-y - nie bój się "wynalazków" - jedyna ich wada to to że cięzko je odsprzedać , ale nie po to kupuje się kolumny

    Daj sobie tylko trochę czasu - bo wady wychwytuje się po pewnym czasie - wpierw jest zauroczenie - dokładnie jak z kobitami

  6. #1016

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Daj sobie tylko trochę czasu - bo wady wychwytuje się po pewnym czasie - wpierw jest zauroczenie - dokładnie jak z kobitami
    No widzisz i tu jest sedno. Kobiety łatwo przychodzą i jeszcze łatwiej odchodzą, wynalazkowe kolumny jak by w łóżku za mocno ugniatały w żebra to kto je odkupi ?
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #1017

    Domyślnie

    Qrna kuszą te z Allegro , ale czemu gość sprzedaje po roku i kolumny i kable i inne hmmmm
    a kolumny za pól ceny !
    ff

  8. #1018

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grzegorzant Zobacz posta
    Qrna kuszą te z Allegro , ale czemu gość sprzedaje po roku i kolumny i kable i inne hmmmm
    a kolumny za pól ceny !
    Bo za więcej, przy obecnym wyborze i cenach nie sprzeda .
    Czemu - pewnie wymienia na inne, czy lepsze?; nie wiadomo ale pewnie droższe .

    Jednak warto się pofatygować i dokładnie obejrzeć oraz posłuchać.
    Ja ostatnio kupiłem na al.... kolumny Focal 1007BE za 1/3 ich wartości w stanie nówka sklepowa, ale pojechałem po nie z kasą.

  9. #1019

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    Bo za więcej, przy obecnym wyborze i cenach nie sprzeda .
    Czemu - pewnie wymienia na inne, czy lepsze?; nie wiadomo ale pewnie droższe .

    Jednak warto się pofatygować i dokładnie obejrzeć oraz posłuchać.
    Ja ostatnio kupiłem na al.... kolumny Focal 1007BE za 1/3 ich wartości w stanie nówka sklepowa, ale pojechałem po nie z kasą.
    to zawsze stosuje i prawie zawsze działa

    btw tutaj trochę nt nieco mniejszych ale z tej firmy : http://audio.com.pl/testy/castle-knight-2:1

    Można temu wierzyć ?
    ff

  10. #1020

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grzegorzant Zobacz posta
    Qrna kuszą te z Allegro , ale czemu gość sprzedaje po roku i kolumny i kable i inne hmmmm
    a kolumny za pól ceny !
    To straszna choroba ten audiofilizm , doprowadza ludzi do różnej formy guuupoty. Szajsowne kolumny Dali 8008 sprzedałem za 60% ceny nowych po 2 tygodniach używania
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 102 z 503 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104112152202 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •