Close

Strona 513 z 519 PierwszyPierwszy ... 13413463503511512513514515 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 121 do 5 130 z 5185
  1. #5121

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esperal Zobacz posta
    To raczej ci uważający, że słyszą różnice w kablach powinni być w stanie udowodnić swoje twierdzenia.?
    ale po co, słyszą sobie i są zadowoleni
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 17-05-2024 o 22:12
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #5122

    Domyślnie

    Dokładnie. Mnie kawa lepiej smakuje z ładnej filiżanki choć ciężko byłoby mi przekonać wątpiących, że ta faktycznie wpływa na smak kawy

  3. #5123

    Domyślnie

    Coś może być na rzeczy. Ja też mam swój ulubiony kubek do kawy (chiński) i z innego nie piję, bo mi nie smakuje.
    W końcu odbieramy pasmo częstotliwości dżwiękowych, tak samo jak i widzialnych, w dość wąskim, ograniczonym zakresie. A co jeszcze jest poza? Może kubki też mają jakieś swoje pasma?

  4. #5124

    Domyślnie

    Tak czytam czasem ten watek, wlasnei zaczelo sie voodoo

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Dokładnie. Mnie kawa lepiej smakuje z ładnej filiżanki choć ciężko byłoby mi przekonać wątpiących, że ta faktycznie wpływa na smak kawy
    Nie wplywa, filizanka w zadem sposob nie reaguje z kawa. Fakt!. Jesli stawiasz teze ze wplywa, to na tobie spoczywa obowiazek jej udowodnienia.
    Ale...wplywa na twoj proces smakowania kawy ladna filiznka. Tak jak lepiej bedzie smakowac jak poda ta kawe ladna kelnerka z usmiechem a nie wredna i z fochem

    Co do kabli, to jest bardzo proste do udowodnienia. Wchodzi ktos do pomieszczenia ze sprzetem grajacym gdzie jedyna zmienna jest kabel (ktos podmienia). Ma wskazac czy kabel zostal zmieniony czy nie i jesli tak to na jaki.
    Obstawiam wynik 50/50 na duzej probie, zgodnie z rozkladem gaussa. (To jak z rzutem moneta, w wiekszej ilosci rzutow wypadnie wynik 50 na 50 reszka-orzel).
    Czyli tej badanej osobie wydaje sie ze slyszy roznice.
    Taka jest prawda.

    Ofc bardzo pradwopodbne ze dana, badana osoba zastosuje mechanizm wyparcia

    Autosugestia, voodoo itp.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #5125

    Domyślnie

    W sumie to może nie przez filiżankę a przez wyprostowanego pinky'iego (bez skojarzeń proszę).

  6. #5126

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Wchodzi ktos do pomieszczenia ze sprzetem grajacym gdzie jedyna zmienna jest kabel (ktos podmienia). Ma wskazac czy kabel zostal zmieniony czy nie i jesli tak to na jaki.
    Taki test ma sens jeśli system i pomieszczenie oraz dana muzyka jest doskonale znana osobie wpuszczonej w maliny takiego testu. Słuch to jak każdy zmysł uczy się, rozwija się, przyzwyczaja się. Małe zmiany w brzmieniu nieuchwytne dla osoby nie znającej sygnatury danego systemu są jak najbardziej uchwytne dla człowieka wsłuchanego w dany sprzęt i akustykę pomieszczenia. Oczywistym jest, że kable modulują brzmienie w bardzo, bardzo minimalny sposób ale często wystarczający do zadowolenia danego osobnika ..... modulują , a nie poprawiają, poprawiają dla tych dla których po zmianie brzmienia systemu się ta zmiana podoba , łot i tyle
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #5127

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Taki test ma sens jeśli system i pomieszczenie oraz dana muzyka jest doskonale znana osobie wpuszczonej w maliny takiego testu(...)
    Dlaczego maliny, zakladamy jasne i przejrzyste zasady. Ktos slyszy albo nie slyszy, Jak twierdzi ze slyszy, to niech to wykaze Bo jak jest wsluchany w sprzet to wychwyci a jak nie to nie bardzo?

    Smiem twierdzic, ze nawet jakby dana osoba, caly poprzedni dzien spedzila w tym pomieszczeniu to i tak wynik bylby 50/50...
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #5128

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Bo jak jest wsluchany w sprzet to wychwyci a jak nie to nie bardzo?...
    Dokładnie tak, bo to jest taka sama skala zmian jak olej lekkobieżny w silniku w którym przybywa 0,5 KM a może nawet i jeden cały koń przy 150 KM standardowych.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #5129

    Domyślnie

    Wykryć dodatkowe pół konia przy 150 koniach standardowych jest co najmniej imponujące. Szacunek

  10. #5130

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez esperal Zobacz posta
    Wykryć dodatkowe pół konia przy 150 koniach standardowych jest co najmniej imponujące. Szacunek
    MYŚLĘ, ŻE JAK NP PRODUCENT AKCESORYJNYCH WYDECHÓW lEO vINCE PISZE W INSTRUKCJI SWEGO PRODUKTU, ZĘ MOC MOZE WZROSNAĆ 0,5 km A MOMENT OBROTOWY O 1NM TO JEST TO DO WYCZUCIA PRZY SILNIKU 120 KM..... SORKI, ZE DUŻYMI LITRAMI, ALE COŚ MI SIĘ ZABLOKOWŁAO
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 513 z 519 PierwszyPierwszy ... 13413463503511512513514515 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •