Close

Strona 378 z 494 PierwszyPierwszy ... 278328368376377378379380388428478 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 771 do 3 780 z 4932
  1. #3771

    Domyślnie

    A jak takie dokanałowe wpływają na słuch, różne opinie słyszałem, a nie chcę ogłuchnąć całkowicie na stare lata
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  2. #3772

    Domyślnie

    Jak każde inne jeśli nie przesadzasz z poziomem głośności.

  3. #3773

    Domyślnie

    Dokładnie, nie chodzi o głośność tylko jakość, głębię dźwięku oraz izolowanie od otoczenia.
    Nikon i podróże ...


  4. #3774

    Domyślnie

    Ok, dzięki panowie
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  5. #3775

    Domyślnie

    Panowie a doradźcie jaki sprzęt kupić, czego w ogóle słuchać jeśli chcę mieć odtwarzacz stacjonarny mp3 czytający z usb (dysk lub pendrive) z pilotem i podłączeniem do istniejących głośników?
    mini wieża ma swoje głośniki więc nie pasuje mi kupować czegoś co już połowicznie mam
    tak samo amplitunery to raczej większe są i skomplikowane do zestawu hifi się nadają
    a ja nie oczekuję nie wiadomo jakiej jakości a przez to i ceny
    ma być małe w miarę tanie ale bez przesady (też nie za drogie) i proste o ile to możliwe
    Ostatnio edytowane przez notdot ; 03-11-2018 o 22:27
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  6. #3776

    Domyślnie

    Hej,

    Mam prośbę o poradę. Chce kupić sobie sluhawski, na by. Wybór padł na Marshall major. Na aledrogo jest do wyrwania w dobrej cenie ii odslona modelu.

    https://allegro.pl/oferta/sluchawki-...8aAr80EALw_wcB

    Czy ktoś miał doczynienia z tym? Można się spodziewać, że to podrobki?
    II nie ma już w sklepach a różnica w cenie pomiędzy II a iii generacja jest spora

    Dzięki za sugestie

  7. #3777

    Domyślnie

    A odsłuchiwałeś je?
    Wybierałem dla syna niedawno i brałem je pod uwagę, ale brzmiały tak sobie. Stanęło na zakupie Audio-Technica ATH-S200BK i jest bardzo zadowolony. Podbity bas mają, ale z tej półki cenowej, to wszystkie, których słuchałem, miały. Dobry stosunek jakości do ceny, bo mało znana marka.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  8. #3778

    Domyślnie

    tak, odpowiadają mi co do marki to raczej decyzja podjęta tylko zastanawiam się czy to nie jest wałek, bo 280 zł za 2 wersje gdzie za 3 trzeba zapłacić prawie 400 to spora różnica w cenie..

  9. #3779
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MR Zobacz posta
    Hej,

    Mam prośbę o poradę. Chce kupić sobie sluhawski, na by. Wybór padł na Marshall major. Na aledrogo jest do wyrwania w dobrej cenie ii odslona modelu.

    https://allegro.pl/oferta/sluchawki-...8aAr80EALw_wcB

    Czy ktoś miał doczynienia z tym? Można się spodziewać, że to podrobki?
    II nie ma już w sklepach a różnica w cenie pomiędzy II a iii generacja jest spora

    Dzięki za sugestie
    Oryginały z Guangzhou

  10. #3780

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MR Zobacz posta
    tak, odpowiadają mi co do marki to raczej decyzja podjęta tylko zastanawiam się czy to nie jest wałek, bo 280 zł za 2 wersje gdzie za 3 trzeba zapłacić prawie 400 to spora różnica w cenie..
    Mam te słuchawki od 1,5 roku, kupiłem nawet deko taniej.
    Dla jasności - nie jestem audiofilem, porównanie mam w zasadzie tylko z AKG K518DJ i z tego porównania zwycięsko wychodzą słuchawki austriackie.
    Przychylam się do powszechnej opinii, że do muzyki rockowej Marshalle są spoko. Za 280 zł zdecydowanie warto.
    FF (Fuji + Fuji)

Strona 378 z 494 PierwszyPierwszy ... 278328368376377378379380388428478 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •