Close

Strona 373 z 503 PierwszyPierwszy ... 273323363371372373374375383423473 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 721 do 3 730 z 5022
  1. #3721

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Jak nie decydowaniem speowokowalem jak kupiłem tego samego dnia w sensie zamówiłem, jutro pewnie odbieram szybko poszło
    To jak juz odbierzesz to napisz swoje wrazenia z tych glosnikow.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  2. #3722

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    To jak juz odbierzesz to napisz swoje wrazenia z tych glosnikow.
    jasne że napisze
    Czytałem też, że głośniki najlepiej grają po około 2 tygodniach grania... A nie prosto z pudełka... Prawda to?
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  3. #3723

    Domyślnie

    Prawda, bo raz, że ma miejsce akomodacja słuchu do danego charakteru prezentacji, a dwa rozgrywaj się mechanicznie resor i membrana.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #3724

    Domyślnie

    Dźwięk jasny bardziej szczegółowy na górze pasma, dźwięk ciemny to mniej szczegółowy, mniej rozdzielczy na górze pasma. Ot tak se ślepi audiofile wymyślili
    Na górze to betka. Trudno robi się na dole aby uzyskać czytelność i rozdzielczość na niskich rejestrach. Po latach słuchania muzyki na ułomnych gratach w domu siła basu jest w tym wszystkim mało ważna.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #3725

    Domyślnie

    Odebrane, dziś instalacja
    No ale wiadomo, trzeba dobrze rozgrzać głośniki czyli ze 2 tyg posłuchać muzy na Maxa. Niech sąsiedzi zapamiętaja dzień zakupu głośników
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  6. #3726

    Domyślnie

    do puszczania muzyki sąsiadom bardziej by się nadawał jednak zestaw 2.1

    wygrzewanie głośników nie polega na słuchaniu "na maxa" - tak to raczej je przedmuchasz
    Ostatnio edytowane przez Zahir ; 18-07-2018 o 17:34

  7. #3727

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Odebrane, dziś instalacja
    No ale wiadomo, trzeba dobrze rozgrzać głośniki czyli ze 2 tyg posłuchać muzy na Maxa. Niech sąsiedzi zapamiętaja dzień zakupu głośników
    Jeśli chcesz przyspieszyć rozegranie się przetworników to postaw kolumienki zbliżone do siebie w odleglosci2-3 cm membranami, a jedna kolumnę połlącz w przeciw fazie. Bedą grały "głośno" , ale mało słyszalnie.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #3728

    Domyślnie

    wiadomo, żartuje sobie

    No grają ładnie, kwestia ustawień i "polubienia 2.0" ale basik jest wystarczający

    z tyłu płyty mam wyjście SUB - mogę tam mojego starego SUBa podłączyć?
    Teraz sprawdziłem, miałem głośniki MEDIA TECH 2.1 cokolwiek to znaczy hehe SUB jeszcze coś tam ważył i jakoś wyglądał/i wykonanie OK ale głośniczki, to plastikowe wydmuszki hehe

    Kolor brąz pasuje idealnie mi do biurka

    Dobry zakup chłopaki, solidnie wykonane, słucham piosenek i nie wiedziałem że tam takie dźwięki są... od nowa piosenek trzeba "słuchać"
    Wiadomo, jakość piosenek na YT pozostawia wiele do życzenia...
    Kabel łączący oba głośniki ma chyba z 5 metrów... można kiedyś będzie podpiąć kolumny do telewizora i ładnie ustawić w salonie do najbliższego filmu przetestuje ten SETUP
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  9. #3729

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    słucham piosenek i nie wiedziałem że tam takie dźwięki są... od nowa piosenek trzeba "słuchać"
    Wiadomo, jakość piosenek na YT pozostawia wiele do życzenia...
    na tym to polega, w miarę poprawiania jakości swojego toru audio (jeśli w ogóle) jeszcze nie raz sobie powiesz to samo
    zwłaszcza jak źródłem będzie lepszy sygnał niż nędza z jutuby

    miłego odsłuchu

  10. #3730
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Wykorzystaj bluetooth z laptopa albo z fona, też bardzo fajna opcja.

Strona 373 z 503 PierwszyPierwszy ... 273323363371372373374375383423473 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •