Close

Strona 372 z 503 PierwszyPierwszy ... 272322362370371372373374382422472 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 711 do 3 720 z 5022
  1. #3711

    Domyślnie

    Określenia ciemny i jasny dla dźwięku są bardzo popularne wśród akustyków i muzyków. Nawet ja wiem i słyszę o co chodzi, a do audiofila mi naprawdę daleko. Także w języku hiszpańskim używa się tych określeń.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  2. #3712

  3. #3713

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nican Zobacz posta
    jak zwykle zabierasz glos w sprawie o ktorej nie masz najmniejszego pojecia, dotyczy to jak czytam nie tylko fotografii(......)
    Widze, ze zalazlo ci za skore jak wykazalem, ze piszesz bzdury w temacie o Glebi ostrosci i co to jest moc i moment obrotowy w rozmowie o silnikach. I gdzies chyba jeszcze.

    Czy to moze przez bledy ortograficzne, ktore wylapalem u ciebie.

    Zreszta mniejsza z tym. Nie mam zamiaru marnowac czasu na twoj zwyczajowy belkot,
    ktorym sie poslugujesz i "dyskusje" z toba.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  4. #3714

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Widze, ze zalazlo ci za skore jak wykazalem, ze piszesz bzdury w temacie o Glebi ostrosci i co to jest moc i moment obrotowy w rozmowie o silnikach. I gdzies chyba jeszcze.

    .
    w zyciu na tym Forum niczego nie wykazales i nie jestes w stanie- zwyczajnie zbyt malo wiedzy , zbyt duzo fantazjowania wyssanego z palca.
    co najwyzej wzbudziles usmiech poblazania.

    wysylasz cala mase postow , ktore sa merytorycznie niskiej wartosci lub najczesciej bledne.

    takl jak w tym watku - nie bardzo rozumiesz o czym piszesze , wiec zareagowalem .
    Ostatnio edytowane przez Nican ; 17-07-2018 o 11:06

  5. #3715

    Domyślnie

    W przeciwienstwie do ciebie, przebywajac na tym forum szanuje jego zasady.
    I nie bede robil OT ciagnac ta "dyskusje".
    Jesli to ci pomoze w terapi, to moge przyznac ze jestes ekspertem od wszystkiego.

    I na pewno nie bede wracal do tamtych dyskusji, zeby ci pokazac gdzie ci udowodnilem, ze piszesz bzdure. Nie tylko ja zreszta...

    I nie ekscytuj sie tak, bo znowu robisz bledy ortograficzne.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  6. #3716

    Domyślnie

    Dajcie spokój analfabecie i fachowcowi od fszystkiego....

  7. #3717
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nican Zobacz posta
    w zyciu na tym Forum niczego nie wykazales i nie jestes w stanie- zwyczajnie zbyt malo wiedzy , zbyt duzo fantazjowania wyssanego z palca.
    co najwyzej wzbudziles usmiech poblazania.

    wysylasz cala mase postow , ktore sa merytorycznie niskiej wartosci lub najczesciej bledne.

    takl jak w tym watku - nie bardzo rozumiesz o czym piszesze , wiec zareagowalem .
    Podjazdy personalne są na tym forum średnio widziane, zalecam nieco spuścić z tonu.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  8. #3718

    Domyślnie

    A zaczęło się od tego że chciałem kupić jakies w miarę dobre domowe głośniki komputerowe a tu proszę, chłopaki sie życzliwościami wymieniają, kocham fora internetowe
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  9. #3719
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale to był post #3658 i dość szybko dostałeś informacje ale ty swoim niezdecydowaniem sprowokowałeś społeczeństwo żeby wyszło na ulicę

  10. #3720

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Ale to był post #3658 i dość szybko dostałeś informacje ale ty swoim niezdecydowaniem sprowokowałeś społeczeństwo żeby wyszło na ulicę
    Jak nie decydowaniem speowokowalem jak kupiłem tego samego dnia w sensie zamówiłem, jutro pewnie odbieram szybko poszło
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

Strona 372 z 503 PierwszyPierwszy ... 272322362370371372373374382422472 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •