Close

Strona 178 z 261 PierwszyPierwszy ... 78128168176177178179180188228 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 771 do 1 780 z 2609
  1. #1771

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skinny500 Zobacz posta
    mój projektor to zupełny przeciętniak.

    Z ciekawości, bo jakiś czas temu zupełnie luźno sobie myślałem o projektorze - co masz? Projektor i ekran.
    Pursue happiness with diligence

  2. #1772

    Domyślnie

    Benq W1070 (ok 3000 zł). Ekran ramowy Vertex czy jakoś tak (gain 0,. Już nie pamiętam dokładnie ceny ale ok 1500 zł. Ekran chętnie wymieniłbym na taki nie wymagający zaciemnienia - w Polsce są takie robione. Tylko nie da się ich składać do transportu (a w Tajlandii nikt takich nie sprzedaje).

    100" się sprawdza dla 1, max 2 osób. Przy większej liczbie będzie jak w kinie siedząc z boku zamiast na środku. Dlatego zdecydowanie warto wziąć większy rozmiar. Tylko wiele mieszkań nie ma ścian, na których można by to pomieścić, a ekrany zwijane tylko z napinaczami mają dobrą jakość. Ale w porównaniu do TV to i 90" na przyzwoitym ekranie będzie świetne.

  3. #1773
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Mam Epsona FHD i szaro-srebrny ekran rozwijany automatycznie. Obraz jaki uzyskuję to 160". Jedyna wada takiego układu to to, że lampa pracuje przy takiej przekątnej na dość dużej mocy - projektor dość mocno szumi, zwłaszcza jak jest ciepło w pomieszczeniu. No i koszt lampy, wychodzi ok 1 zł na jeden film.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  4. #1774

    Domyślnie

    Nadszedł czas żeby swojego leciwego Sharpa 40" wymienić na coś większego.
    Żona ostatnio stwierdziła, że wydaje się mały. Trzeba więc kuć żelazo póki gorące
    Szukam czegoś 65" w granicach +/- 8 tys. Najważniejsza to jakość obrazu ( w tej cenie) i przekątna. Odpadają wykrzywione wynalazki. Wszelkie dodatkowe bajery niezwiązane z jakością obrazu są mi obojętne może poza netem.
    TV do wyświetlania tego co tuner kablówki pokazuje oraz PS4.
    Póki co najbliżej mi do Sony KD-65XD8505. Myślałem jeszcze o Sony KD-65X9005C ale wyczytałem, że podświetlenie matrycy pozostawia wiele do życzenia.
    Może ktoś ma jakieś lepsze propozycje lub ma informacje z pierwszej ręki o ww modelach. Będę wdzięczny za wszelakie sugestie.
    nic...

  5. #1775

    Domyślnie

    Sony na IPS, szukaj czegoś na VA
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
    Blog

  6. #1776
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ten sony ma bardzo dobre opinie, świetna matryca i dobrze oprogramowany, tyle wiem od osoby co szukała TV przed świętami i siedziała bardzo długo w testach

  7. #1777

    Domyślnie

    Poczytałem o tych wszystkich matrycach i rzeczywiście IPS w tv ma przewagę jeżeli chodzi o kąty patrzenia. Kontrast, czerń, reakcja matrycy to jednak VA.
    Znalazłem stronę gdzie podane są sensowne dane o danym TV, a nie tylko marketingowy bełkot jak w specyfikacjach podanych na stronach sklepów
    http://www.displayspecifications.com/en
    nic...

  8. #1778

    Domyślnie

    @pil74, bardzo fajna strona. Mają nie tylko matryce z TV ale i z monitorów. Dzięki za link.

  9. #1779

    Domyślnie

    Ech, nieszczęśnicy którzy nie zdążyli nabyć plazm.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  10. #1780

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pil74 Zobacz posta
    Nadszedł czas żeby swojego leciwego Sharpa 40" wymienić na coś większego.
    Żona ostatnio stwierdziła, że wydaje się mały. Trzeba więc kuć żelazo póki gorące
    Szukam czegoś 65" w granicach +/- 8 tys. Najważniejsza to jakość obrazu ( w tej cenie) i przekątna. Odpadają wykrzywione wynalazki. Wszelkie dodatkowe bajery niezwiązane z jakością obrazu są mi obojętne może poza netem.
    TV do wyświetlania tego co tuner kablówki pokazuje oraz PS4.
    Póki co najbliżej mi do Sony KD-65XD8505. Myślałem jeszcze o Sony KD-65X9005C ale wyczytałem, że podświetlenie matrycy pozostawia wiele do życzenia.
    Może ktoś ma jakieś lepsze propozycje lub ma informacje z pierwszej ręki o ww modelach. Będę wdzięczny za wszelakie sugestie.
    Może samsung KS8000 ? do wyrwania lekko ponad Twój budżet. u mnie od wczoraj Sony XD93.
    Nikon Fx

Strona 178 z 261 PierwszyPierwszy ... 78128168176177178179180188228 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •