Close

Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 155
  1. #11

    Domyślnie

    Skoro forum juz mi działa to i ja dopisze sie do podziękowań. Bardzo fajna atmosfera. Andrzej szczerze przekazal kilka cennych uwag wprost i "nie wprost". Do siebie wróciłem troche po 3 rano Przy kolejnym spotkaniu chętnie pomogę w organizacji.

  2. #12

    Domyślnie

    wchdzę z wodą mineralną, sokiem, paluszkami i czekoladą, a tam na stole kanapki ze schabem, sałatka jarzynowa i odpowiednie nawodnienie....pomyślałem "no to piękny wieczór się szykuje..." okazało się jednak, że Michał wzorowo wszystko zorganizował, Andrzej ma dar przekazywania wiedzy i to fotografia, a nie tematy kulinarne zajmowały głowy uczestnikom.
    Michał brawa za organizację, fajnie, że Ci się chciało i bardzo miło, że umożliwiłeś zupełnie obcym sobie osobom ( takim jak ja ) uczestniczyć w tym przedsięwzięciu - sympatyczny wieczór to był. dziękuję.
    zazdroszczę ludziom talentu...

  3. #13
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    126

    Domyślnie

    Uff... już po spotkaniu cały stres znikł...
    Pragnę gorąco podziękować wszystkim gościom za dotarcie, wspólne stworzenie miłej atmosfery oraz Fetishowi za świetne poprowadzenie prelekcji.
    mini21, shaddixx, boob dziękuje Wam za opisanie wrażeń ze spotkania.
    Dla mini21 mam dodatkowe podziękowania za pomoc w organizacji imprezy. Wielkie dzięki ! Liczę na Ciebie w przyszłości Dziękuję także za słowa skierowane pod moim adresem, miło mi
    shaddixx czuję, że chętnie skorzystam z deklaracji pomocy
    boob znając Andrzeja uznałem, iż należy przygotować coś na ząb i do picia... większość uczestników spotkania opuściła je dopiero po 9 h, część osób była więcej niż 10 h – trudno tyle wysiedzieć bez suchego prowiantu i mokrego picia Tobie również dziękuję za słowa skierowane do mnie, miło mi
    Jeszce jedna sprawa do Ciebie boob – zauważam, że sympatycznie mi się czytało Twój tekst... czy zechcesz mi pomóc w organizowaniu następnych spotkań jako rzecznik prasowy „skarpetkowych spotkań autorskich” ? No może bez słowa skarpetkowych... do tylko dla tych, co byli

  4. #14

    Domyślnie

    Ty lepiej zdjęcie grupowe wstaw!

  5. #15

    Domyślnie

    Andy, daj mu chwilę - on jeszcze nie wstał po tej imprezie

    Cieszę się, że mogłem pomóc, w razie jakiś innych inicjatyw - pisz śmiało, z chęcią pomogę.

  6. #16

    Domyślnie

    Michale, jeżeli będziesz potrzebował kogoś do pomocy, to ja oczywiście służę - rzecznik / tragarz ... cokolwiek byle Cię odciążyć.
    zazdroszczę ludziom talentu...

  7. #17
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    126

    Domyślnie

    Andy, kiedyś wstawię.
    mini21, boob dzięki, na pewno Was wykorzystam

  8. #18
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    126

    Domyślnie

    Słuchajcie będę zamieszczał zdjęcie grupowe i w związku z tym mam prośbę napiszcie mi przez PM lub w wątku jak chcecie być pod nim podpisani.

  9. #19

    Domyślnie

    Już od progu zostałam zagoniona do kuchennego kącika, do garów Ale to bardzo dobrze, od razu można było poczuć klimat "sami swoi" Moim zdaniem takich spotkań powinno być więcej; można porozmawiać z innymi, poznać w jakiejś części jak wygląda praca fotografa, praca fotografa z modelką (tutaj A. Frankowskiego), dostać kilka potrzebnych rad, jak i ja, tego wieczoru jako modelka, mogłam wyciągnąć kilka cennych uwag nt. tego na co zwracać uwagę przy pozowaniu, by troszkę tych fotografów odciążyć Żałuję tylko jednego - ze nie mogłam zostać dłużej
    Dziękuję wszystkim, że mogłam Was poznać, wspaniali z Was ludziska Pozdrawiam ciepło!

  10. #20

Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •