Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastianito Zobacz posta
    Nalezy nadal próbować nikt nie jest alfa i omega zeby wiedzial wszystko odrazu... twoj forumowy kolega lepiej sobie poradzil z tym miejscem. Moze dlatego ze ograniczyl rozpietosc tonalna kadrowaniem, u ciebie rozpietosc tonalna jest zbyt duza do opanowania... Nie ma co sie unosic, trzeba próbować.
    Nikt się nie unosi Brakuje tylko konkretnej krytyki np. właśnie takiej, że kolory wyszły jakie wyszły z powodu rozpiętości tonalnej. A nie typu: "Coś nie tak", "Jest źle".
    Rozumiem, że nienaturalny kolor wyszedł tylko z tego powodu? A może ktoś chce spojrzeć na NEF'a i powie coś więcej. Próbować trzeba i owszem, ale jak nikt nie daje wskazówek, to mogę próbować w nieskończoność.

  2. #12

    Domyślnie

    NEFa mozesz podrzucic, ale temat jest slaby...

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    NEFa mozesz podrzucic, ale temat jest slaby...
    Ok dzięki. Będę po 23:00 w domu dopiero, więc wtedy wystawię link'a. Mnie najbardziej interesuje jak okiełznać takie kolory.

  4. #14

  5. #15

    Domyślnie

    Wytłumacz mi bo ja nie wiem jak ściągnąć te nefy. Po prostu nie otwiera mi sie jako zapisz...

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JaroPienza Zobacz posta
    Wytłumacz mi bo ja nie wiem jak ściągnąć te nefy. Po prostu nie otwiera mi sie jako zapisz...
    Miałem to samo w FF ale uruchomiłem IE i poszło odrazu.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JaroPienza Zobacz posta
    Wytłumacz mi bo ja nie wiem jak ściągnąć te nefy. Po prostu nie otwiera mi sie jako zapisz...
    Kliknij na link PPM i wybierz "Zapisz jako..." Jeśli ma MAC'a to nie wiem jak zrobić to w tenże sposób.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •