Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
  1. #1

    Domyślnie H7-jakie polecacie?

    Zastanawiam sie nad zmianą standardowych żarówek na te H7, co "lepiej świecą", multum tego na rynku, które wybrać?
    Które naprawde daja wiecej swiatła i nie przepalaja sie po miesiącu?
    Jednym słowem - jakich uzywasz H7?
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 09-12-2011 o 00:42 Powód: orto. ("standartowych")

  2. #2
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Wszystkie co "świecą lepiej" bardzo szybko mi się przepalały. W tej chwili używam zwykłych Osram i jest git. Auto to Jumper II.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  3. #3

    Domyślnie

    Ja kiedyś w Kangoorze wsadziłem Phillips Blue Vision. I nawet świeciły. I przepaliły się mniej więcej po takim samym czasie, jak w zwykłe żarówki w tym samochodzie, czyli jakoś po pół roku.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacek dr Zobacz posta
    Które naprawde daja ,wiecej swiatła i nie przepalaja sie po miesiącu.
    Jednym słowem jakich uzywasz H7???
    Z moich obserwacji to się niestety wyklucza nawzajem... Te które naprawdę lepiej świecą mają skrócone żarniki co bardzo skraca ich trwałość. Próbowałem różnych hella, Tungsram i inne - zawsze to samo, jakieś 4 miesiące max. Nawet H4 które normalnie działają mi przez 4-5lat w wersjach +50% nie starczały na jedną zimę. H7 przepalają się jeszcze szybciej. Z tych "polepszonych" które miałem za najlepsze uważam Tungsram naprawdę lepiej świecą a do tego są o połowę tańsze od bardziej markowych. Absolutnie najlepszy stosunek jakość/cena - trwałość jak wszędzie. Nie sprawdziłem NightGuide Double Lifetime Philips bo już mi się odechciało zmieniać.
    Zasadniczo tam gdzie są H7, reflektory i tak świecą dużo lepiej niź te na H4 i HB4 - przynajmniej w autach z którymi miałem do czynienia, więc poszedłem z H7 teraz w stronę wersji "extra life", do +200% straciłem cierpliwość.
    Ostatnio edytowane przez swidy ; 08-12-2011 o 23:20

  5. #5

    Domyślnie

    testowałem różne i teraz wkładam najtańsze badziewie z marketu
    te lepsze padały jak muchy, a te zwykłe wszystkie świecą tak samo i wytrzymują kilka miesięcy więc nie widzę potrzeby przepłacania
    maniak ciemniowy minoltowy
    ucyfrowiony przy użyciu D300, dopieszczony przy użyciu D500
    trochę lotniczych pstryków na www.waldemarkowalski.pl
    spotter.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Tungsram Megalight Ultra +90%. Świetny stosunek ceny do jakości.

  7. #7

    Domyślnie

    Korzystałem kiedyś z Osram Night Breaker czy jakoś tak i o ile rzeczywiście lepiej świeciły, to przepaliły się po ok 6 miesiącach. Obecnie fakt, że H1, ale nie sądzę, że 7ki są inne, używam zwykłe Narva i już 2 lata na nich śmigam bez wymiany
    Paweł

  8. #8

    Domyślnie

    Ogólnie to tungsram bardzo dobry, ale xenonów nie przebije - w końcu coś na drodze widać.

  9. #9

    Domyślnie

    Kiedyś też kupowałem żarówki, o nazwach tak wymyślnych, że ciężko je powtórzyć. Wszystkie super hiper itp. Tak jak niby miały rewelacyjnie świecić tak rewelacyjnie szybko się przepalały.
    W końcu kupiłem na stacji jakieś narvy czy jakoś tak. Kosztowały grosze, a przepalić się nie chciały. Świeciły dwa lata, a potem auto zmieniło właściciela.
    nic...

  10. #10

    Domyślnie

    Testowałem różne i podobnie jak wyżej - wszystkie dość szybko się przepalają. Podobno H7 tak mają i już Przedwczoraj zmieniałem po raz kolejny żarówkę - kupiłem w sklepie jakąś za 17zł, nawet nie wiem jak się nazywa, bo co za różnica. Nie ma sensu płacić za "metkę", skoro i tak zbyt długo nie pociągnie.
    D80 + Nikkor AS-F 18-105 VR
    Twoje Bieszczady

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •