Close

Strona 24 z 24 PierwszyPierwszy ... 14222324
Pokaż wyniki od 231 do 237 z 237
  1. #231

    Domyślnie

    Jacku, tak, wiem. Myślę ze ta wiedza bardzo szybko sama przyjdzie razem z doświadczeniem

    Wojteh, proszę, nie denerwuj się Nie potrafię zrobić żadnego z tych zdjęć ale robię świetne kotlety mielone z kluskami śląskimi i surówka z białej kapusty, jabłek i marchewki i jeśli obiecasz ze przestaniesz się unosić to Cie poczęstuje

  2. #232
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    będę niedługo w Krakowie - obiecujesz ??

  3. #233
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MonikaKrk Zobacz posta
    JacekZ, ale ja właśnie nie chciałam takiego staro-dawnego aparatu jak koledzy tu proponowali tez. Nazwy które wymieniałam to były jedyne jakie znałam a usłyszałam je od moich znajomych którzy nie maja zielonego pojęcia o sprzęcie. Ja chciałam jak najbardziej nowoczesny aparat analogowy i dla tego wybrałam Nikona F80 na który mnie tu namówiono. Kol. Pastwisko wyżej pisał ze to bardzo dobry aparat i ze naświetla bardzo dobrze film, wiec ja nic więcej nie potrzebuje.
    F80 - dobry wybór, potwierdzam. No to powodzenia
    Możemy zamykać? Atmosfera tu raczej jakaś wojownicza.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #234

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MonikaKrk Zobacz posta
    Kartofelinder, mogła bym tu pokazać pól miliona świetnych zdjęć gdzie wybór sprzętu czy ustawienia aparatu miały by minimalne znaczenie na końcowy odbiór zdjęcia. Zdajesz Sobie sprawę z tego mam nadzieje ?
    Kurde, usterki pisowni bardzo podobne do tych, które stosował UBoot.
    Krzysztof Paszkiewicz

  5. #235

    Domyślnie

    Jacku, dla mnie można bo ja już dowiedziałam się tego co chciałam i faktycznie nic więcej nie wynika z mojego udzielania się niż nerwy "zabawkarzy" Nie chce tez pogłębiać Waszych paranoi związanych chyba z II wojna światową, których za bardzo nie rozumiem

  6. #236

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    Kurde, usterki pisowni bardzo podobne do tych, które stosował UBoot.
    Ależ to tylko najzwyklejszy zbieg okoliczności...

  7. #237
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Był kiedys taki uzytkownik - uboot. Nie o II wojnę nam chodzi, ale o podobne dyskusje z nim.
    Zamykam, szkoda pitolenia, bo pani nie lubi pitolków
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 24 z 24 PierwszyPierwszy ... 14222324

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •