Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Golec uOrkiestra

    Witam.
    To i ja wrzucę coś z koncertów. Nie tak dobre jak zdjęcie z "Piaska" autorstwa Huberta Adamczyka ale może ktoś poradzi co mam zrobić żeby były lepsze
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.

    Pozdrawiam.
    2x Canon 5D Mk III, Sigma 15mm F/2,8 FE, Sigma 85mm F/1,4, Canon 16-35L II, Canon 35L, Canon 135L, Canon 70-200 L IS II

  2. #2

    Domyślnie

    Dobre "koncertówki", a w szczególności 1 i 3.

  3. #3

    Domyślnie

    Porada nr 1 - artysta powinien mieć ciekawą minę ( zdjęcie nr2) , z emocjami no chyba że szukasz zdjęć karykatur to 1, 5 i 6 się nadaje ...a chyba nie oto chodziło ? Śpiewając robimy różne miny ale zaglądanie do nosa czy też patrzenie na migdłałki nie koniecznie jest ciekawe. Odejdz od sceny użyj dłuższej ogniskowej i wtedy pstryknij.

    Porada nr 2 - koncert to przeważnie feria barw i staraj się to wykorzystać ustawiając się odpowiednio , np żeby uzyskać kontrę we włosach, błysk światła na instrumencie itd

    Z powyższych to podoba mi się tylko dwójka za ciekawy moment , choć trochę jest za ciemno i chyba ostrość poleciała na skrzypce, trójka ciekawa choć szkoda uciętego instrumentu, czwórka poprawna choć d... nie urywa
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •