Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: lens error

  1. #1
    shotocan
    Gość

    Unhappy lens error

    Moi drodzy !!

    Wróciłem z pracy i ma kobieta, która wyskoczyła na miasto z moim 8800, poinformowała że aparat nie działa.
    LENS ERROR i klapa. czy mogę coś wskurać ? NIc praktycznie nie zrobiła . po włączeniu pojawił się ten błąd. nie wiadomo skąd .. W instrukcji piszą by wyłączyć i włączyć nikona a jeżeli to nie przyniesie pozytywnej reakcji to można śmiało uderzać do serwisu. Czy ktoś z Was wie coś na ten temat ??
    pozdrowienia. ro.

    c.d. historii
    wiem już nieco więcej. Mojej ukochanej nikon spadł na parkiet z wysokości około 25 cm.
    torba była niezapięta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
    mój błąd , mój błąd , mój błąd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SIETTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTT
    Ostatnio edytowane przez shotocan ; 20-02-2007 o 21:09

  2. #2

    Domyślnie

    no niestety niestety
    jak siegam pamiecia z forum to w fuji s7000 byl taki problem dosyc czesty ... niestety zawsze konczylo sie na serwisie ... to co sie moglo tam zdarzyc to tylko i wylacznie pewnie dowie sie czlowiek ktory to otworzy - tak czy tak ... serwis - ale to chyba Cie nie pcoiesza
    jak na gwarancji to nie masz sie nad czym zastanawiac jezeli nie ... poszukaj moze jakichs dobrych ludzi ktorzy na tym sie znaja

  3. #3
    shotocan
    Gość

    Domyślnie

    no właśnie. tylko jak tu zadziałać. siedzę w Walii, gwarancji nie mam, pozostaje dać w dobre ręcę za jakiś czas jak wrócę do PL. chyba zwariuję bez pstrykania. i znowu się zaczną problemy... gdzie dać, jak zrobią to czy oby dobrze, a jeżeli nie serwis w-wski to gdzie te dobre ręce znaleźć. a czy potem się nie będzie coś cyklicznie chrzaniło. podminowany jestem niemiłosiernie.

  4. #4

    Domyślnie

    ..póki co nic nie zrobisz, pomyśl teraz o niej bo pewnie czuje sie paskudnie a zdarzyć może się każdemu .. pozdrawiam!
    d800|d600|n28g|s50|n14-24|n24-70|t70-200|sb910|sb900|reporter dual rs

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yuras Zobacz posta
    ..póki co nic nie zrobisz, pomyśl teraz o niej bo pewnie czuje sie paskudnie a zdarzyć może się każdemu .. pozdrawiam!
    dokladnie
    to sa takie sprawy ktorych sie nie kontroluje ... poporostu nie zamknela raz torby ...
    eh .. a ile razy to ja czegos nie zrobilem z aparatem i byl problem ...
    sorry za moja uwage ale to jest tylko aparat ... nic wiecej .... zawsze mozna kupic nowy ... a tak to stracisz modelke zatem cos wazniejszego od sprzetu ....

    wrocisz z wysp to kupisz d200

  7. #7

    Domyślnie

    Miałek cos takiego, ale nie po upadku.Czasem mi tak świruje na nie orginalnej baterii, czasem jest LENS ERROR a czasem MONITOR OFF . Zmiana baterii lub wył/wł pomaga
    Pozdrawiam
    >>>>>>>>>>>CP 8800+2xEN-EL7+Microdrive 4GB+CF 512MB+UV/CPL King+SB 800<<<<<<<<<<<<<<<<

  8. #8

    Domyślnie

    A właśnie mam to samo w swoim 5700. Niestety wyłączenie aparatu pomogło tylko na chwilę - schował obiektyw, zrobiłem nim kilka zdjęć i całkowita padaka. Zero reakcji na cokolwiek. Obecnie stoi w wysuniętym obiektywem bez baterii . Serwis i nic więcej. Podejrzewam, że cena naprawy będzie astronomiczna i skończy sie kupnem nowego aparatu. Shit. Bywa. Choć byłem/jestem bardzo zadowolony z tego modelu.
    Ale bywają większe zmartwienia i porażki w życiu.
    Ostatnio edytowane przez scare ; 26-02-2007 o 11:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •