Close

Strona 3 z 39 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 382
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez himi Zobacz posta
    Ale jakie rozterki można mieć w przypadku tak uniwersalnego szkła o tej jakości obrazowania za 700 pln?
    żadnych, moja żona jak dorwała go kiedyś do D700, to musiałem jej tamrona 28-75 kupić, żeby mi oddała 35
    ONA: Z6 + T24-70/2.8 VC * Nikkor Z24-70/4s + SB-800
    ON: Z6 + Nikkor Z24-70/4s * T70-200/2.8VC + SB-900

  2. #22
    Bladyrunner*
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fraglesso Zobacz posta
    żadnych, moja żona jak dorwała go kiedyś do D700, to musiałem jej tamrona 28-75 kupić, żeby mi oddała 35
    Ja bym nie oddał.

  3. #23
    Photoartbox
    Gość

    Domyślnie

    No i robi sie kolejny watek pochwalny 35-ki, a chyba nie o to chodzilo... Tekstow typu: "super szklo", "nie odpinam od puszki", "ostre jak polsilver" itp jest wszedzie pelno, chodzi raczej o zdjecia, bo te jedynie pomoga podjac decyzje.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Bladyrunner* Zobacz posta
    Ja bym nie oddał.
    Zoom w reporterce ślubnej się lepiej sprawuje dla mojej żonki, bo nie musi przepinać szkieł :]

    Co do zdjęć z 35... jest ich sporo, a szkło albo się lubi, albo nie.

    Do krajobrazu raczej zapomnij ze względu na odległość ostrzenia i przysłonę, ale do kościoła, czy na plener, gdzie odległości mniejsze i przysłona również, to rewelacja. Trochę wolny AF, ale daje radę
    ONA: Z6 + T24-70/2.8 VC * Nikkor Z24-70/4s + SB-800
    ON: Z6 + Nikkor Z24-70/4s * T70-200/2.8VC + SB-900

  5. #25

    Domyślnie

    niedawno kupiłem 35 i lensbaby composer, mało 35tką robię zdjęć z racji zakresu i perspektywy ale jej f i rozmiar kuszą mnie do zakładania na d700 często tego szkła dla zdjęć osobistych/prywatnych. Poniżej taki misz masz aby pokazać co nie co jak ten obiektyw obrazuje, zdjęcia prosto z aparatu na zasadzie RAW>JPG(NX2) bez ostrzenia na końcu i poprawiania czegokolwiek, ustawienia w aparacie w obrazowaniu mam na fabryczne od początku, exif kompletny. Można ściągnąć (900px) i ulepszyć według uznania

    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    www.photolink.pl : Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #26

    Domyślnie

    Panowie jak to jest w końcu z tą 35 1.8 dx na fx? Bo ostatnio ktoś napisał nie w tym poscie, że na krótkich dystansach się sprawdza, ale przymknięta na dłuższych dystansach daje efekt światełka w tunelu- będą czarne rogi?

  7. #27

    Domyślnie

    Czy zdjęcie osoby wchodzącej do kościoła to właśnie ten efekt?

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samson09 Zobacz posta
    Czy zdjęcie osoby wchodzącej do kościoła to właśnie ten efekt?
    tutaj to raczej efekt przymknięcia przesłony do f10

  9. #29
    Photoartbox
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez samson09 Zobacz posta
    Czy zdjęcie osoby wchodzącej do kościoła to właśnie ten efekt?
    Tak.

  10. #30

    Domyślnie

    A jak sprawuję się więc starsza wersja szkła pod fx 35mm 2,0 warto wymieniać? ewentualnie 28 2,8

Strona 3 z 39 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •