Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie do speców od komputerów

    Witam,

    Właśnie podłączyłem głośniki do komputera. Wybrałem "głośniki przednie" włączyłem test i obydwie kolumienki się odezwały. Włączyłem muzykę z komputera i niestety nic nie słychać. Sprawdzałem czy nie jest wycziszone itp ale wszystko niby gra, ale nie gra
    Może macie jakiś pomysł co to może być?
    Zeiss (N)Ikon www.grenlandia2010.pl
    Pozdrawiam
    Adam

  2. #2

    Domyślnie

    Dla pewności napisz proszę jeszcze raz i po polskiemu
    Z tego opisu wynika póki co dla mnie tylko tyle, że program, którym odtwarzasz muzykę ma wybrane inne urządzenie domyślne niż właściwa karta lub wtyk... A działa jedynie sound test z interfejsu sterownika... Tyle że nie jest dla mnie ten opis w milionie procent jasny.
    Pozdrawiam, Kuba

  3. #3

    Domyślnie

    realtek masz karte? ja musialem dac polaczenie liniowe
    | D600 | D90 | N 35 1.8 | N 50 1.8 |T17-35 2.8-4| S 70-200 f2.8 | plecaczek

    Fejs

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pilon Zobacz posta
    Dla pewności napisz proszę jeszcze raz i po polskiemu
    Z tego opisu wynika póki co dla mnie tylko tyle, że program, którym odtwarzasz muzykę ma wybrane inne urządzenie domyślne niż właściwa karta lub wtyk... A działa jedynie sound test z interfejsu sterownika... Tyle że nie jest dla mnie ten opis w milionie procent jasny.
    Dokładnie, działa jedynie test z interfejsu. Sprawdzałem każdy program do muzyki jaki mam i na żadnym nic nie słychać.
    Zeiss (N)Ikon www.grenlandia2010.pl
    Pozdrawiam
    Adam

  5. #5

    Domyślnie

    Przełącz głośniki w inne porty i zobacz. Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty ze strony producenta.
    D, F, Xmm/xx, Już sam się gubię w tym wszystkim.

  6. #6

    Domyślnie

    Podłączałem pod wszystkie możliwe
    Zeiss (N)Ikon www.grenlandia2010.pl
    Pozdrawiam
    Adam

  7. #7

    Domyślnie

    Grzeb w ustawieniach karty dźwiękowej. Staraj się zmieniać ustawienia na ile się da z włączonym dźwiękiem w tle.

  8. #8
    Oszczędny w słowach Awatar maksu81
    Dołączył
    02 2009
    Miasto
    Radomyśl Wielki
    Posty
    139

    Domyślnie

    Karty Realteka pod 7ką często glupieją - nie wiem czego tak jest ale po zmianie ustawień trzeba zrestartować kompa i dzwięk w dziwny sposób wraca
    d700 + MB | D800 + MB | 16-28, 24-70, 35, 50, 85, 70-200 | 2x SB-900

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maksu81 Zobacz posta
    Karty Realteka pod 7ką często glupieją - nie wiem czego tak jest ale po zmianie ustawień trzeba zrestartować kompa i dzwięk w dziwny sposób wraca
    Nic takiego nie zauważyłem. Może dla tego, że zwykle mam sterowniki ze strony producenta, a nie systemowe.

  10. #10

    Domyślnie

    To zależy jaki masz system, jaka karta dźwiękowa itd. Przy 7/Vista dzieją się podobne rzeczy,ale czasem po prostu wystarczy restart systemu po podłączeniu lub zmianie urządzeń grających, bądź w przypadku innych systemów wybranie opcji w sterownikach, programie bądź zwyczajnie w opcjach dźwiękowych (domyślnych), poprawną nazwę urządzenia grającego .

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •