Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Naklejka na karcie SD

    Witam!

    Chciałem się zapytać o możliwość używania karty SD z najklejką (dosyć grugą), w apracie, w czytniku, w czymkolwiek.

    Dokładniej chodzi mi o ewentualny wpływ takiego rozwiązania na pracę czytnika jak i samej karty na dłuższą metę. Sama karta do czytnika wchodzi z większym oporem, ale poza tym na pierwszy rzut oka nie widzę problemów. Czy może się mylę?

    Pomysł naklejania na karty naklejek pojawił się na wskutek własnej głupoty i gapiostwa (są to kartki z moimi danymi adresowymi). Kiedyś taka kartka uratowała mi skórę.

    Mam nadzieję, że ktoś jest w stanie się rzetelnie wypowiedzieć na ten temat

    Z góry dziękuję za odpowiedź!

  2. #2

    Domyślnie

    Jak wchodzi, to nie widzę problemu. Nie ma tam przecież żadnej mechaniki, a karta się nie grzeje na tyle, żeby taka dodatkowa "otulina" miała znaczenie.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  3. #3

    Domyślnie

    a po co Ci ta naklejka?

  4. #4

    Domyślnie

    Właśnie temperatura mnie tu zastanawiała, jak to wygląda z pamięciami SD, bo np. niektóre pendrive'y grzeją się i to dosyć solidnie.

    Często oddaje moje karty w nie swoje ręce (w biurze do rozliczeń), a jak to bywa, często ktoś gdzieś zapodzieje, czy zgubi, a w tej sytuacji wiadomo do kogo karta należy.

    Bardzo dziękuję za odpowiedzi.

  5. #5

    Domyślnie

    A nie możesz opisać flamastrem do płytek?
    D, F, Xmm/xx, Już sam się gubię w tym wszystkim.

  6. #6

    Domyślnie

    zaznacz sobie kropką kartę czy coś, myślałem że już mnie nic nie zadziwi na tym forum... problemy 5 latka dosłownie ( bez obrazy )

  7. #7

    Domyślnie

    Spokojnie można oklejać, ja mam naklejone tasiemki z drukarki etykiet, którą zakosiłem z serwerowni na chwilę (taka do drukowania etykiet na kable) i nic im się nie dzieje, pojemności nawet nie straciły a tego się najbardziej obawiałem, w internecie czytałem, że po niewłaściwym zaklejeniu może stracić nawet pół giga z pierwotnej pojemności, ale na szczęście się udało!

  8. #8

    Domyślnie

    Te naklejki od etykiet to akurat takie sobie rozwiązanie, bo one lubią się odklejać. Możesz mieć potem zabawę z wyciąganiem naklejki.
    D, F, Xmm/xx, Już sam się gubię w tym wszystkim.

  9. #9

    Domyślnie

    Marne jakieś chyba masz, bo tych, które produkuje ta etykieciara, nawet gdybym chciał nie dałoby się odkleić, kiedyś oznaczaliśmy nimi sprzęt na potrze by księgowości, po błędnym naklejeniu, zostawało tylko zasłonić nową naklejką bo jakakolwiek próba odklejenia kończyła się zdarciem połowy (i to górnej:P) bo po wydruku są minifoliowane (z wierzchu pokrywa je cieniutka folijka).

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •