Close

Zobacz wyniki ankiety: W tym tygodniu glosuje na zdjecie numer:

Głosujących
203. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1. Jasiu102

    10 4,93%
  • 2. III miejsce

    36 17,73%
  • 3. II miejsce

    48 23,65%
  • 4. I miejsce

    67 33,00%
  • 5. mariusz_k

    11 5,42%
  • 6. admin

    25 12,32%
  • 7. Jakubs

    6 2,96%
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 66
  1. #21

    Domyślnie

    Ale jednak w obronie jednego zdjęcia muszę stanąć, bo wydaje mi się, że zdepercjonowałeś jego wartość w sposób szkodliwy dla sprawy. Chodzi mi o pracę nr 2... jeśli sam piszesz, że na sztuce się nie znasz, a jednocześnie wyrażasz swoją opinię tak bardzo krytycznie, to postępujesz w sposób niekonsekwentny. Jeszcze nie byłoby w tym nic złego, gdyby tego typu prace zasypywały nas na forum... jest jednak wręcz odwrotnie. Zamieszczenie pracy artystycznej nie jest łatwe i każdy przejaw twórczości wykraczającej ponad przeciętność techniczną powinien być traktowany z wyjątkową uwagą, a w każdym razie ja będę ich bronił. Mówiąc nawiasem, jeśli w tej pracy widzisz tylko tropy/ślady i ucięte skrzydełka to dla mnie jest to dowód na to, że prac takich jest za mało...

  2. #22

    Domyślnie

    eh... jak ja bym chcial byc teraz na jednej z tych fotek... ehhh
    i dlatego zaglosowalem a co!
    z zazdorsci
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  3. #23

    Domyślnie

    no to zabiles klina Slawek, nie moge sie domyslic, na ktorej fotce bys chcial byc... na 2 czy na 5
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  4. #24

    Domyślnie

    chyba dwojka
    bo nie wiem czy to kozy czo kozły a wole nie ryzykowac hihi
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  5. #25

    Domyślnie

    nie widzisz że kozy - faceci nie noszą rogów
    a tak na marginesie, głos oddany na zdecydowanego faworyta, który może nie wygra bo ma dość "chodliwego" konkurenta

  6. #26

    Domyślnie

    jchyra naucz mnie odróżniać faworytów, bo mam z tym kłopot, a Ty chyba często masz kontakty z faworytami, pliiiis... choć kilka wskazówek...

  7. #27

    Domyślnie

    Oj, ciężko było zdecydować, ale udało się i ja już
    Pozdrawiam
    Tomek
    Puszka, statyw i negatyw - takie kiedyś były czasy, a dziś to same cyfrasy...

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jakubs Zobacz posta
    jchyra naucz mnie odróżniać faworytów, bo mam z tym kłopot, a Ty chyba często masz kontakty z faworytami, pliiiis... choć kilka wskazówek...
    kobieca intuicja

    a odpowiedź dla bardziej wymagających...
    - słuchaj głosu ludu, czytaj konsumenta
    - patrz czy nie jesteś zadufany we własnych przekonaniach i gustach
    ale w/w dotyczy tylko pośredników i bukmacherów bo sami twórcy powinni zostać głusi na sygnały z zewnątrz

  9. #29

    Domyślnie

    Zagłosowałem za 2 .... podejściem.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  10. #30

    Domyślnie

    Poszłoooo
    Nikon D90 | ND70s | N18-70 | N70-300 | T17-50 | S10-20 | N50 1.8 | SB-900

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •