Close

Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 115
  1. #31

    Domyślnie

    Z moich uwag - wyróżnione fotografie to majstersztyk techniczny, co jest ogromnym plusem. Nie jest to zarzut, mam ogromny szacunek dla fotografów tak doskonale znających sprzęt, możliwości, zastosowanie. Natomiast mimo wszystko, zabrakło mi zdjęć typowo artystycznych, które przekazem urywałyby dojpę równie pięknie, jak urywały wyżej wspomniane techniką... Ale to może póki co podpowiedź na kolejne lata Raz jeszcze - szczere gratulacje

    Cytat Zamieszczone przez Gio Zobacz posta
    Panie i Panowie,

    Umieszczenie mojego zdjęcia w gronie tak wspaniałych fotografii jest dla mnie ogromną nobilitacją. Serdeczne dzięki!
    Gratuluję wszystkim autorom, bo zdjęcia faktycznie powalające. Świetna robota tak autorów jak i naszych forumowych fotoedytorów.

    Za przemiłe słowa o mojej między innymi osobie specjalnie Ci Jacku dziękuję
    Gio, Twoje zdjęcie naprawdę powala. To taki klasyczny Bressonowski przykład, gdzie coś, gdzie "nic się nie dzieje" powala dynamiką i pędem w statyce Brawo
    Ostatnio edytowane przez pilon ; 08-11-2011 o 23:15
    Pozdrawiam, Kuba

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gio Zobacz posta
    Za przemiłe słowa o mojej między innymi osobie specjalnie Ci Jacku dziękuję
    O, to i ja się podłączę, bo miło było przeczytać

    No i Gio - graty, bo Kraków w statystykach chyba znowu górą (rok temu to była w ogóle dominacja)

  3. #33

    Domyślnie

    Jacku mam prośbę, ponieważ foty będą wisiały w tym wątku przez cały rok, i oglądać będzie je sporo ludzi podmień te zdjęcia na te z właściwym profilem. Znam większość prac i naprawdę straciły one niesamowicie, sam wiesz ile w krajobrazie znaczy kolorystyka


    pozdrawiam

  4. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pilon Zobacz posta
    Gio, Twoje zdjęcie naprawdę powala. To taki klasyczny Bressonowski przykład, gdzie coś, gdzie "nic się nie dzieje" powala dynamiką i pędem w statyce Brawo
    Kurde, wzruszyłem się...

    Ale Twoja opinia o tym zdjęciu tłumaczyłaby dlaczego przyznano mi za nie srebrny medal FIAP

  5. #35

    Domyślnie

    No widzisz, teraz ja się wzruszyłem... Może ja nie jestem taki głupi za jakiego się mam Gratki serdeczne raz jeszcze
    Pozdrawiam, Kuba

  6. #36

    Domyślnie

    zdjęcia mistrzowskie gratulację dla autorów , z niecierpliwością czekam aż kalendarz spocznie na mojej ścianie
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    O, to i ja się podłączę, bo miło było przeczytać

    No i Gio - graty, bo Kraków w statystykach chyba znowu górą (rok temu to była w ogóle dominacja)

    Saint, jeśli będziesz wstawiał takie zdjęcia takich dziewoi, to będziemy wysoko w statystykach Szacunek!

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gio Zobacz posta
    Kurde, wzruszyłem się...

    Ale Twoja opinia o tym zdjęciu tłumaczyłaby dlaczego przyznano mi za nie srebrny medal FIAP
    Gio - fota jest wyśmienita pamiętam ja z wątku, gratki medalu

  9. #39

  10. #40

    Domyślnie

    Szok termiczny Piękne foty. Gratulacje dla wszystkich. Ale będzie kalendarz!!!
    Ostatnio edytowane przez Pawel92 ; 08-11-2011 o 23:43
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •