Close

Strona 9 z 12 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 115
  1. #81
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nickt Zobacz posta
    (...szkoda, że nie pamiętam które zdjęcie nazwałem "Desire" )
    Z pleneru w Kręglu, modelka o ile pamiętam Karolina. Fajne tło. Szkoda, że nie było ciekawego światełka, było szaro.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  2. #82

    Domyślnie

    Gratuluje wszystkim zwycięzcom. Rzeczywiście, różnorodność mogłaby być większa, ale kalendarz to kalendarz, służy do sprawdzenia daty i przy okazji niejako oglądania zdjęcia, to nie wystawa w galerii. Konkluzje mam jedną. Jeżeli poziom kalendarza w dalszym ciągu będzie tak parł do przodu to nie zdąże już nigdy go dogonić
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  3. #83

    Domyślnie

    Jak zobaczyłem te zdjęcia to aż mi się gorąco zrobiło - naprawdę jest co pokazać! Gratuluję wszystkim wyróżnionym!
    Panowie, a nie myśleliście, żeby może kiedyś wydać te najlepsze zdjęcia (z kilku lat) w formie albumu? To byłaby niezła wizytówka możliwości grupy. Jak to powiedział Pawlak (Kazimierz): "No mamy czym się pochwalić!" (przepraszam, że się tak półdupkiem przysiadam).
    F5, D800, F70, C550D + 18-200/3.5-5.6, N17-35/2.8, N28-70/2.8, N70-200/2.8 VR, N20-35/2.8, N35-70/2.8, N24-120/4, N70-300/3.5-5.6, S180/3.5, N60/2.8, SB-28, SB-800 itd.

  4. #84

    Domyślnie

    W życiu bym się nie spodziewał...dziękuję za miejsce w tak szacownym gronie...z radości wczoraj wdrapałem się w godzinę na Bukowe Berdo
    Pozdrawiam Jacek P.

  5. #85

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Roman, Ciebie to mozna kopnac w cztery litery.....to ja sie ciesze, ze znalazlem sie obok Ciebie.
    A ta Toscania to chyba szczujesz....pawda??
    .... no już wróciłem, 17 godzin jazdy autem, więc na razie idę spać

  6. #86

    Domyślnie

    Jacku czy wiadomo już coś o cenie i terminach zamówień kalendarza? Zdążymy na mikołajki czy raczej na święta?
    Rozplanowaliście już może, razem z GTK, ułożenie poszczególnych zdjęć i okładkę?

    Co z pomysłem o którym ktoś wcześniej pisał na forum, aby do ceny kalendarza doliczyć symboliczną kwotę, około 10zł?
    Przeznaczone oczywiście na pomoc adminowi (wyleczenie serca lub utrzymanie serwerów) lub jakiś inny szczytny cel (może na przyszłe edycje Mam Marzenie)?
    Jeśli o mnie chodzi to popieram ten pomysł.
    Myślę że fajnie by to działało na morale, jakby za kalendarzem stało również jakieś charytatywne przesłanie.
    Może zróbmy tygodniową ankietę czy forumowicze się zgadzają na coś takiego.
    Na pewno macie w GTK jakieś ciekawe pomysły? Podziel się proszę.


  7. #87
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Hosaka Zobacz posta
    Jacku czy wiadomo już coś o cenie i terminach zamówień kalendarza? Zdążymy na mikołajki czy raczej na święta?
    na mikołajki ma byc wydrukowany, ale nie zdąży być przed mikołajkami dystrybuowany. Na wigilie - jak najbardziej tak.

    Cytat Zamieszczone przez Hosaka Zobacz posta
    Rozplanowaliście już może, razem z GTK, ułożenie poszczególnych zdjęć i okładkę?
    Tak. Zaprezentuje,my to w wątku prezentującym kalendarz i zarazem będącym poczatkiem zapisów na niego.


    Cytat Zamieszczone przez Hosaka Zobacz posta
    Co z pomysłem o którym ktoś wcześniej pisał na forum, aby do ceny kalendarza doliczyć symboliczną kwotę, około 10zł?
    ...
    Może zróbmy tygodniową ankietę czy forumowicze się zgadzają na coś takiego.
    Tak, zaproponujemy, ale jednak chyba nie jako rzecz obligatoryjną dla wszystkich, ale jako dodatek. Więc nie ma po co robić ankiety. Kto chce się dorzuci.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #88

    Domyślnie

    Super. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam


  9. #89

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    na mikołajki ma byc wydrukowany, ale nie zdąży być przed mikołajkami dystrybuowany. Na wigilie - jak najbardziej tak.
    Super

    Już Jacku podjęliście decyzje o nakładzie? Zatem nie będzie jednak wcześniejszych zapisów i przedpłat?
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

  10. #90
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Praktycznie tak. Wpłaty byśmy mogli zacząć juz zbierać, ale ... nie znam ceny, admin musi podać.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 9 z 12 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •