Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1
    maniak666
    Gość

    Domyślnie Derwent Water-dłuuugaśne



    Tytułowe Derwent Water to jezioro w miejscowości Keswick, leżące na terenie Lake District.
    Z wczorajszego pleneru z Mirkiemvampirkiem, Piterem M, Iwoną i Moniką. Przejechane około 1200km nieprzespane bez mała 40 godz. ale warto było!!!

    Długaśne bo to panorama -6 poziomych kadrów.





    Tutaj jest właściwy rozmiar



    Zapraszam

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo fajne, chmurki/mgiełki superanckie.
    A new shit has come to light...

  3. #3
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    No to jeszcze kilka szczegółów zarzucę. Na razie pierwszy.





    Zapraszam.

  4. #4

    Domyślnie

    panorama jest super dwójka dobra, aczkolwiek trochę ciąży mi prawa

  5. #5

    Domyślnie

    Kurde ja to sie dopiero dzisiaj tak naprawde obudzilem, jak poszedlem spac w niedziele w nocy, to byla naprawde zwariowana wyprawa, nawet jeszcze w karte nie zagladalem, co do zdjec to sie wypowiem jak zobacze na monitorze w domu, bo teraz pisze z telefonu

  6. #6

    Domyślnie

    Obydwa ładne, wybieram 2.
    Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.

  7. #7

    Domyślnie

    A ja za panorama....bardzo dobre!

  8. #8
    to
    Gość

    Domyślnie

    Panorama! Rewelacja. Choć przyznam, że w tej panoramie bardziej wzrok przyciąga jej prawa strona. Ale pokazana osobno na 2-ce nie porywa już. Osobiście może bym wystemplował z panoramki "zanieczyszczenia" z lewej strony na wodzie, żeby taką jednolitą czystość na całej długości zachować

  9. #9

    Domyślnie

    Rzeczywiście drugi kadr jakby lekko tracił na uroku, co nie znaczy że jest coś nie tak. A gdyby tak pół (prawe) tej panoramy zrobić, no może trochę mniej niż pół?
    A new shit has come to light...

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _tomek_ Zobacz posta
    Choć przyznam, że w tej panoramie bardziej wzrok przyciąga jej prawa strona.
    A mnie dobrze "czyta się" całość od lewej do prawej. We fragmencie światło i paleta dla mnie w sam raz, natomiast widziałbym to troszkę mniej symetrycznie (nieco więcej góry niż dołu).
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •