Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Kurs fotograficzny w PŁOCKU

    Mam pytanko czy ktoś wie czy w Płocku jakieś kursy fotograficzne, warsztaty ?

  2. #2

    Domyślnie

    Też byłbym ciekaw.
    D700+Grip
    N28 1,8G | N50/1,8D | N85/1,8D | SB 700

    D5200+18-55

  3. #3

    Domyślnie

    Zapytajcie w POKiSie o zajęcia foto- funkcjonuje tam grupa, która ma zajęcia z doświadczonym fotografem Arturem Krasem, szefem PTFu...
    Marek

    Zakon Fuji

  4. #4

    Domyślnie

    bo Bydgoszczy masz niedaleko, a tam organizuje dwa razy w roku Jacek, warsztaty bardzo chwalone przez uczestników.

  5. #5

    Domyślnie

    może dodasz coś wiecej o tym kursie w Budgoszczy

  6. #6
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 778

    Domyślnie

    co chcesz wiedzieć?
    Kurs będzie chyba w styczniu lub lutym
    warsztaty - mogą byc niemal od ręki, bo na warsztatach praktykę cwiczy 2 fotografów, większe grupy nie mają sensu.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #7

    Domyślnie

    Mnie np. interesowałyby mnie warsztaty poświęcone fotografii portretowej (w plenerze). W tym jak ustawić modelkę, kadrowanie, ustawienie blendy, doświetlanie lampą.
    D700+Grip
    N28 1,8G | N50/1,8D | N85/1,8D | SB 700

    D5200+18-55

  8. #8
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 778

    Domyślnie

    A przyjedziesz do Bydgoszczy? Zima portret w plenerze - trochę kiepsko. Za zimno by kilka godzin ćwiczyć z przemarźnietą modelką. A i takie opatulone dziewczyny nie wychodzą najatrakcyjniej.
    Przyjedź na jakiś z plenerów modelkowych, tam się dużo dowiesz i fajnie spędzisz czas.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •