Close

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 81
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hubi2000 Zobacz posta
    nasmiewacie sie jestem poczatkujacy wiec prosze o wyrozumialosc wszyscy od czegos zaczynali
    Zakup lustrzanki nie czyni z Ciebie fotografa, tylko posiadacza lustrzanki.
    www.michalbilko.pl - fotografia tatrzańska

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hubi2000 Zobacz posta
    nasmiewacie sie ...
    troszkę.

    ja zaczynałem od oglądania i dociekania jak zdjęcie, które mi się podoba, zostało zrobione. zresztą dalej się uczę i nawet nie dorobiłem się jeszcze swojego logo.
    nikon i nikkory oraz troszkę w:
    http://mirroo.pl/

  3. #13

    Domyślnie

    Oj...dajcie spokój, przynajmniej nie ma do Was pretensji, że śmiecie krytykować jego zdjęcia - tak jak mają to w zwyczaju niektórzy nowi userzy

    To, że dał podpis....niooo, też mnie to irytuję, ale zapewne w programie znalazł takową funkcję "dodaj podpis", myślał, że fota bedzie bardziej pro.

    Jedynka ma swoj mały klimacik, zawsze takie kolory kojarzą mi się z zimową nocą, której notabene doczekać się nie mogę
    Mogłeś dać niższe ISO i większą przysłonę.
    Na dwójce efekt Ci nie wyszedł, gdyż po prostu ten ruch stanowi za mały element - za mało widoczny w kadrze; no i jeszcze kolokwialnie mówiąc te kolorowe kółeczka po lewej na górze (LG) swoje na minus robią...
    Trójka - no już lepiej. Ale zdjęcie nie ma motywu - na jedynce był.

    Ale dobrze jest, przynajmniej nie czołgasz się w błocku wymieniając obiektywy w tempie 5obiektywów na sekundę A takowy rekord ustanowił nasz, od dawna nie obecny kolega U-Boot

    Nie wiem jaki masz statyw, ale weź poziomuj go, oczywiście możesz zrobić to w komputerze, ale nie tędy droga.
    I to chyba na tyle..
    Miłego

  4. #14
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2011
    Miasto
    Konstancin-Jeziorna
    Posty
    47

    Domyślnie

    zabieram sie do czytania moze jakos dam rade to opanowac,ale nie ma co sie oszukiwac ze szybciej to sie opanuje rozmawiajac z kims i z wasza pomoca

  5. #15

    Domyślnie

    Też jestem tego zdania...nie czytaj książek, zostań analfabetą A tak na poważnie - więcej Ci da oglądanie fot na forum i czytanie komentarzy (oczywiscie nie tych z kółka różańcowego, które mówią w dwóch słowach jakie to ujęcie jest boskie, jeno tych konstruktywnych). Załóż wątek - jeden - w którym bedziesz dodawał zdjęcia (oczywiście po mocnej selekcji) i może tam ktoś Ci będzie pisał co i jak robisz źle...a co dobrze
    Tylko pamietaj, że to nie forum onetu

  6. #16

    Domyślnie

    Ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz... czytaj forum, patrz, wrzucaj co lepsze zdjęcia, wyciągaj wnioski, przyjmuj krytykę i ćwicz... dużo ćwicz ...
    Pozdrawiam.
    www.michalbilko.pl - fotografia tatrzańska

  7. #17
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2011
    Miasto
    Konstancin-Jeziorna
    Posty
    47

    Domyślnie

    dziekuje za wypowiedz
    ps:1 byla robiona z takimi ustawieniami


  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hubi2000 Zobacz posta
    dziekuje za wypowiedz
    ps:1 byla robiona z takimi ustawieniami

    Więc sorry Nie ma tematu

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TMB Zobacz posta
    Też jestem tego zdania...nie czytaj książek, zostań analfabetą A tak na poważnie - więcej Ci da oglądanie fot na forum i czytanie komentarzy (oczywiscie nie tych z kółka różańcowego, które mówią w dwóch słowach jakie to ujęcie jest boskie, jeno tych konstruktywnych). Załóż wątek - jeden - w którym bedziesz dodawał zdjęcia (oczywiście po mocnej selekcji) i może tam ktoś Ci będzie pisał co i jak robisz źle...a co dobrze
    Tylko pamietaj, że to nie forum onetu
    od jakiegoś czasu nie można robić takich wątków
    jest tylko parę wyjątków w dziale makro
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  10. #20

    Domyślnie

    To ja chyba na bieżąco nie jestem z regulaminem....już chciałem napisać argument za, ale zaraz znalazł się arg. przeciw ....

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •