Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Chapman Brothers

    1. (Ukrzyżowanie)

    ...analogowo

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli miał byś możliwość powtórzenia tak aby "zebrani w okręgu" (szczególnie na pierwszym planie) byli odrobinę "ostrzejsi" + więcej dołu kosztem góry.. to błagał bym Cię o skan w pełnej rozdzielczości ( do domu na ścianę )...
    ustawiona przez Ciebie przysłona + kąt nachylenia aparatu dało dwu wymiarową-poziomą-płaską głębie ostrości, efekt jest taki że "postacie" po lewej i prawej stronie krzyża są bardziej wyraźni od tych zebranych przed i za krzyżem, co kłóci się ze sobą bo widzimy że stoją oni w kręgu w równej odległości od centrum-krzyża.. ...symbolikę , znaczenie i masę nawiązań poszczególnych elementów jak i całości pozostawię sobie bo składają się one na mój odbiór tej foty. Gratulacje pomimo inspiracji o której informujesz w tytule.. (osobiście czekam na następne..koniecznie analogowe)

  3. #3

    Domyślnie

    Nie mam możliwości powtórzenia, postaram się wrzucić jeszcze kilka fotek a jeśli jesteś chętny, daj maila na pv - wyślę skan negatywu, klatek, które Cię interesują.

    To nie inspiracja / makiety nie wykonałem sam / ale zdjęcia z autentycznej wystawy braci Chapman - doskonali artyści, bardzo ich cenię.

  4. #4

    Domyślnie

    Dobry pomysł i całkiem niezłe wykonanie. Jedyne co to denerwuje mnie duża ilość zbędnej powierzchni (nad krzyżem). Albo bym to wykadrował, albo robił troszkę inaczej zdjęcie..
    Not all jokes are funny ; ) || Był D5000, D300... Teraz D7100 + N18-105VR + Sigma 18-35 1.8 + NSB-800 + Nissin Di866 Mk II

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •