Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Stare ....

  1. #1

    Domyślnie Stare ....

    ...obrobione na nowo. Jak patrze na poprzednia wersję, to widzę postęp u siebie

    Uwagi mile widziane.


  2. #2

    Domyślnie

    Wspanialy, lekko nierealny klimat ma ta fotografia. Co do obrobki to moze bym widzial troche mniejsza winiete...ale chyba nie, tak jest chyba bardziej tajemniczo, sam nie wiem. Troche mi tak za ciemno w LG i LD.
    Samo BW i detal na kamieniach malina.

    Akurat nie widzialem poprzednich wersji. Tam, w okolicach srodka, to postac czlowieka? Bo patrze i wyobraznia dopowiada, ze to rybak w kapeluszu i plaszczu...
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #3

    Domyślnie

    Pamiętam tą fotografię Radku bardzo dobrze, ponieważ takich odsłon się tak łatwo nie zapomina .
    Trudno mi się teraz wypowiadać, co do aspektów technicznych, ponieważ okiem łypię po laptopowym wyświetlaczu .
    Ale na pewno warto, jak już Krzysiek napisał popracować nad PD i LD.
    Jak zawitam do mojego centrum dowodzenia obróbki fotograficznej, to z wielką chęcią obejrzę bardziej szczegółowo i starą i nową wersję. A jak coś mądrego będę miał do napisania, to pozwolę sobie skrobąć to w Twoim wątku .

  4. #4

    Domyślnie

    Swietne! Ja jednak bym robil bez winiety...a przynajmniej tak mocnej, jest to jednak moja wizja

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Pamiętam tą fote ale bez ludzia
    miodzio !

  7. #7

    Domyślnie

    Również dobrze pamiętam to zdjecie, no ba!
    Dla mnie bomba!
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  8. #8

    Domyślnie

    powiem Ci Radku że tamo jest bardziej surowe ale tonacyjnie chyba jasniejsze i wolę jednak pierwowzór

  9. #9
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Jak Wy to BW robicie takie cudne?
    Piękna praca, ale mz za dużo winiety. Ale ja w ogóle za nią nie specjalnie przepadam.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta
    Jak Wy to BW robicie takie cudne?
    Też się nad tym zastanawiam.
    Ma moc to zdjęcie, jednak winietkę bym trochę zmniejszył
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •